Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

EMİRHAN YILMAZ MHP BOZÜYÜK BELEDİYE MECLİSİ ADAY ADAYI

Mimar Emirhan Yılmaz MHP Bozüyük belediye meclisi aday adaylığı için başvuru dilekçesini İlçe başkanı Hakan Şankaya’ya teslim etti

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » EMİRHAN YILMAZ MHP BOZÜYÜK BELEDİYE MECLİSİ ADAY ADAYI » Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019 16:13
EMİRHAN YILMAZ MHP BOZÜYÜK BELEDİYE MECLİSİ ADAY ADAYI

teşkilatlarında parti genel merkezinin talimatları doğrultusunda başkanlığı, il genel meclisi ve meclisi üyeliği için aday adaylığı başvuru süreci devam ediyor.Bu günde mimar Emirhan Yılmaz MHP aday adaylığı için başvuru dilekçesini İlçe başkanı Hakan Şankaya’ya teslim etti.İlçe başkanı Şankaya burada yaptığı konuşmada “Kendilerine ve partimize hayırlı olmasını diliyor ve bu yarışta ipi göğüsleyen taraf olacağımızı bir kez daha söylemek istiyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Emirhan Yılmaz yaptığı konuşmada kentin sorunlarının çözümü noktasında kendisininde sorumluluk hissettiği için ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin belediyecilik anlayışıyla ve sayın başkan adayı Oğuz Sertler ‘in şehrimizle alakalı olarak sunduğu büyük projelerle bu sorunların düzeleceğini ve Bozüyük’ümüzün hızla büyüyerek sorunsuz bir şehir olacağına inancımızdan dolayı meclis üyesi aday adayı oldum. Bu adaylığımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Emirhan Yılmaz 1953 Bayburt doğumlu olup mimarlık ve inşaat sektöründe kendisine ait şirkette çalışmaktadır.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ