Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

AK PARTİ’Lİ ESKİ VE YENİ İLÇE BAŞKANLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

AK Parti’nin kuruluşundan bugüne parti teşkilatında görev almış İlçe Başkanları kahvaltıda bir araya geldi.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » AK PARTİ’Lİ ESKİ VE YENİ İLÇE BAŞKANLARI KAHVALTIDA BULUŞTU » Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019 15:35
AK PARTİ’Lİ ESKİ VE YENİ İLÇE BAŞKANLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

AK Parti Teşkilatı’nda kuruluştan bugüne görev almış, ilçe başkanları İl Başkanı Fikret Karabıyık ve Fatih Bakıcı’nın katıldığı kahvaltıda bir araya geldi. Bozüyük Osmangazi Parkı’nda düzenlenen buluşmada, İl Başkanı Fikret Karabıyık, yerel seçimlerin önemine değinerek, birlik ve beraberliğini burada bulunan eski ve mevcut ilçe başkanları ile gösteren teşkilatına teşekkür etti. Toplantıda bulunan Fatih Bakıcı; “İlçemizde AK Parti’nin kuruluşundan bugüne siyasete gönül veren, abilerimize teşekkür ediyoruz. Burada oluşturulan bu tabloda gösterdi ki birlikte ülkemiz ve memleketimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplantı sonunda buluşmaya ev sahipliği yapan İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy; “Bu sofrada bizlerle birlikte bulunan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz, hep birlikte önümüzdeki yerel seçimlerde üzerimize düşen ne varsa yapacak ve ilçemize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.

Osmangazi Parkı’nda gerçekleştirilen buluşmaya, İl Başkanı Fikret Karabıyık, Fatih Bakıcı, İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mithatcan Ceyhan, geçmiş dönem İlçe ve gençlik kolları başkanları katıldı.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ