Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Ellerinize sağlık öğretmenlerim

Bilecik Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneğine başvuran engelli vatandaşlarımızın akülü tekerlekli sandalyelerinin arızalarını ve tamiratlarını Bozüyük Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri tarafından ücretsiz olarak gideriliyor.

HABER » BOZÜYÜK » Ellerinize sağlık öğretmenlerim » Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021 21:54
Ellerinize sağlık öğretmenlerim

Konu hakkında bilgi veren Bilecik başkanı İsmail Çelik yaptığı açıklamada şunları belirtti;

“Bilecik olarak ilçe milli müdürlüğü onayı ile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Akülü tekerlekli sandalyelerinin tamiri yapılmaktadır. Okul müdürümüz sayın Yusuf Özcan Bey’in yakın duyarlılığı ile mesleki teknik öğretmenlerimizin gönüllülük esasına dayanan özverili çalışmaları dolayısıyla bölgemizde derneğimize başvuran akülü tekerlekli sandalyesi arızalanan vatandaşlarımıza tamir ve bakımını yapılmasına yönelik toplumsal hizmet çalışmaları devam etmektedir.

ilçemizden bir vatandaşlarımızın aracı daha tamir ve bakımı yapılarak teslim edilmiştir. Mesleki Teknik Anadolu Lisesi müdürümüz sayın Yusuf Özcan ve araçların tamiratını yapan öğretmenlerimiz sayın Turan Pehlivanoğlu ve Cengiz Konya’ ya gönüllü olarak verdikleri hizmetler için vatandaşlarımız ve toplum adına çok teşekkür ederiz” dedi.

Etiketler: , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ