ECZACIBAŞI ve ÇİMSE-İŞ SENDİKASI TURNUVASI SONA ERDİ. « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

ECZACIBAŞI ve ÇİMSE-İŞ SENDİKASI TURNUVASI SONA ERDİ.

HABER » SPOR » ECZACIBAŞI ve ÇİMSE-İŞ SENDİKASI TURNUVASI SONA ERDİ. » Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019 10:32
ECZACIBAŞI ve ÇİMSE-İŞ SENDİKASI TURNUVASI SONA ERDİ.

’te özel bir halı saha işletmesinde düzenlenen turnuva yoğun ilgi görürken, Bozüyüklü spor sevenler aileleri ile birlikte turnuvayı yakından takip etti. Turnuva birbirinden renkli görüntülere sahne olurken, turnuvaya katılan Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, Eczacıbaşı Yapı Grup Başkan Yardımcısı Oğuzhan Gürsoy, Eczacıbaşı Fabrika Direktörü Tuna Tümer Çimse-İş Sendikası Bozüyük Şube Başkanı Osman Vedat Taylan ile birlikte şöhretler karmasında forma giydi.

Dostluğun ve sporun ön planda olduğu turnuvada oyuncular ve seyirciler için yiyecek ve içecek ikramında bulunulurken, turnuva sonunda Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu birinci olan takıma kupasını takdim etti. Birinci olan takımı tebrik eden Şahinoğlu, böylesine güzel bir etkinliğin oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Kupa töreninin ardından düzenlenen çekilişte çok sayıda hediye turnuvaya katılanlara dağıtıldı.

Eczacıbaşı ve Çimse-İş Sendikası tarafından düzenlenen turnuvaya Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, Bozüyük Eczacıbaşı Fabrikaları Direktörü Tuna Tümer, Bozüyük CHP İlçe Başkanı İhsan Esel, Bozüyük Kent Konseyi Başkan Vekili Mecit Çakır, Çimse-İş Sendikası Bozüyük Şube Başkanı Osman Vedat Taylan, fabrika çalışanları ve aileleri katıldı.

Final maçından öncesinde  yapılan şöhretler  gösteri  maçı büyük alkış aldı.

Finalde  Dayı Spor- Sipahioğlu  Sporu yenerek  şampiyon oldu.

  1. Dayı Spor
  2. Sipahioğlu Spor
  3. Ortaya Karış Spor

Centilmenlik kupasını  Diriliş Spor  oldu.

Turnuvanın en iyi  oyuncu ödülü  Selman ÇINAR   verildi.

 

 

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber