DEVA Partisinden Bozüyük Mahalle Muhtarlarına ziyaret

DEVA Partisi Bozüyük ilçe Başkanlığı, İl Başkanı Kadir Emre,ilçe Başkanı Emine Abdişoğulları ve yönetim kuruluyla beraber Bozüyük Mahalle Muhtarlarını ziyarette bulundu.

featured

Mahalle muhtarlarinı ziyaret eden Deva Partisi il başkanı Kadir Emre bozüyük ilçe başkanı Emine Abdişoğulları ve yönetimi mahalle sakinleri ile de görüşerek istişarelerde bulundu. Ziyaretler ile ilgili açıklamalarda bulunan ilçe başkanı Emine Abdişoğulları yeni ve güvenilir bir kadroyla emin adımlarla yürüdüklerini belirterek şu ifadelere yer verdi;

“Liyâkatli ve güvenilir genel başkanımız Sayın Ali Babacan önderliğinde ülkemize damla damla can olmaya geliyoruz diyerek ülkemizin, ilimizin ve ilçemizin sorunlarını çözecek liyâkatli kadrolarla milletimize hizmet yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Bundan sonraki süreçte de ‘sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam edecektir’ diyerek milletimizi, esnafımızı, çiftçimizi, işçimizi, emeklimizi, toplumun tüm kesiminin kucaklayarak sorunları tek tek dinleyerek çözüm önerilerimizi sunacağız.

Son dönemde gittikçe artan kadınlarımıza şiddet olaylarını yakından takipçisi olacak ve mağdur olanların yanında olacağız, engelli kardeşlerimizle de yüreklerimizi birleştirip engelsiz bir hayat için elimizden gelen her türlü yardımı esirgemiyeceğiz. Türkiye’nin yeni bir yönetime ihtiyacı var, bundan sonra deva Partisi olarak milletimizin geleceği emin ellerde olacaktır. Türkiye’nin devası hazır, Bileciğin devası hazır, Bozüyük’ün devası hazır” denildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!