Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Çarşı Mahallesi muhtar adayı Salih Demir ‘hizmet yarışında bende varım’

Çarşı mahallesi muhtar adayı Salih Demir’i siyasiler ,dernek başkanları ,iş arkadaşları ve çarşı mahalle halkı vermiş olduğu tanıtım yemeğinde yalnız bırakmadı.

HABER » BOZÜYÜK » Çarşı Mahallesi muhtar adayı Salih Demir ‘hizmet yarışında bende varım’ » Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019 15:12
Çarşı Mahallesi muhtar adayı Salih Demir ‘hizmet yarışında bende varım’

Verdiği tanıtım yemeğinde konukları ile tek tek ilgilenen ve kalabalık bir kitleye konuşan Çarşı Mahallesi muhtar adayı Salih Demir “31 Mart 2019 günü yapılacak seçimlerinde bende Allahın izni ve sizlerin uygun görmesi ile Çarşı mahallemize muhtar adayı olmaya karar verdim.1970 doğumluyum ,49 yıldır mahallemizde ikamet ediyorum.

Ben uzun yıllardır belediyesinde çalışmaktayım.Bu nedenle yerel yönetimi, belediyeciliği azda olsa bildiğimi zannediyorum. Bu işleyiş içinde mahalle yönetiminin ve muhtarın ve kadar olması gerektiğine dair pek çok pratik gördüm ,şahit oldum.Çalışma ve cemiyet hayatımda elde ettiğim tecrübelerimi mahalle mahalle muhtarlığı ile birleştirip güzel hizmetlere vesile olacağımı düşünüyorum. Beni bilenler şahittir ,enerjik biri olduğum söylenebilir. Kolay yorulmam,usanmam. Tuttuğum işi koparmak için gayret ederim.

Allahın izniyle başarılı bir muhtar olacağım. İnşaallah çok çalışacağım. Çıktığım bu yolda önce cenabı Hakka sonrada sizlere güveniyorum. Bugüne kadar olduğu gibi yine benim yanımda durur, dedtek verir, elimden tutarsanız hep beraber kazanırız, çalışır ve başarırız. Hepinizi en samimi duygularla selamlıyorum. Yerel seçimlerde her kademede aday olan arkadaşlarıma ve büyüklerimede başarılar diliyorum” dedi.

Çalıştığı belediyedeki iş arkadaşlarınıda unutmayan ve onlar içinde yemek düzenleyen Çarşı Mahallesi muhtar adayı Salih Demir arkadaşları tarafından da çok seviliyor.

Etiketler: , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ