Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Camiliyayla köyü için Bozüyük STK’lar bir araya geldi

Bilecik iline bağlı Bozüyük ilçesinde toplanan STK başkanları Camiliyayla köyünde açılacak mermer ocağına tepki için bir araya geldiler.

HABER » BOZÜYÜK » Camiliyayla köyü için Bozüyük STK’lar bir araya geldi » Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2020 22:27
Camiliyayla köyü için Bozüyük STK’lar bir araya geldi

14 Eylül 2020 tarihinde Bozüyük Ajansı’mızın yaptığı “CAMİLİYAYLA ’NÜN NUR TOPU GİBİ BİR MERMER OCAĞI OLUYOR” haberimizden sonra çok sayıda vatandaşımız açılacak olan mermer ocağına tepki göstermiş ve bu konuyla ilgili Bozüyük’te faaliyet gösteren STK’lar toplanma kararı almıştı. Bozüyük Ertuğrul Gazi derneğinin önünde toplanan Bozüyük STK’lar burada pandemi kurallarına uyarak konu ile ilgili fikir alışverinde bulunarak durumu tartıştılar.

Başkanı Nurettin Oydu, S.S Tarımsal Kalkınma Koop. başkanı Barış Kahraman, Taşeron İşçileri başkanı Hasan Özkan, Dernek Başkanı İsmail Düşünen, Arama Kurtarma başkanı Veli Çelik, Bozüyük Ertuğrul Gazi başkanı Celalettin Ateş, Bozüyük Hakları başkanı Hayrettin Sabırlı, Çarşı Mahallesi Başkanı Savaş Göçerler, Emekliler başkanı Peker, Engelliler adına Metin Demirkıran’ın katıldığı toplantıda açılacak mermer ocağının Camiliyayla ve çevresini ne şekilde bir zarara uğratacağı konusunu detaylı araştırmak için ileriki günlerde başkanının talimatıyla bir araya geleceklerini bildirdiler.

Etiketler: , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ