Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK’ÜN DOKTOR KIZI ARTIK BOZÜYÜK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ

Bozüyük Devlet Hastanesine bir süredir Başhekim yardımcılığı ve Başhekim Vekili olarak görev yapan Bozüyük’lü Kulak Burun Boğaz uzmanı operatör doktor Özlem Türk Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirildi.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK’ÜN DOKTOR KIZI ARTIK BOZÜYÜK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ » Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019 14:34
BOZÜYÜK’ÜN DOKTOR KIZI ARTIK BOZÜYÜK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ

Rahmetli Polis Kadir Türk’ün ve Kızılcapınar’lı Hayriye Türk’ün kızı olan Özlem Türk Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı iken, geçirdiği yüksek ateş ve karın ağrısından dolayı kolunda serum takılı halde poliklinikte 50 hastayı muayene ederek ’de böyle doktorlar da varmış sözünü halkına söyleterek ulusal basında’da FEDAKAR DOKTOR başlığı ile büyük ilgi görmüş ve takdir edilmişti.
Bakınız; http://www.milliyet.com.tr/kolunda-serumla-50-hastaya-bakti-gundem-1533422/

1978 doğumlu olan ÖzleM Türk ,ilk ve orta öğrenimini Konyada ,Liseyi Kocaeli Fen Lisesinde tamamladı. 2002 de İstanbul Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesinden mezun olan Türk ,aynı yıl TUS sınavında İstanbul Haydarpaşa Numune ve Araştırma Hastanesi KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniğini kazandı.

Kasım 2007 de bu klinikte KBB ihtisasını tamamlayarak 2008 de mecburi hizmet için Muş Malazgirt Devlet Hastanesine atandı. İki yıl boyunca bu hastanede çalıştıktan sonra Kurum içi tayinle atandığı Devlet Hastanesinde 2010 -2017 yılları arasında görev yaptı.

2017 Şubat ayı itibariyle Devlet Hastanesinde KBB uzmanı olarak tayin oldu. 2018 Ocak ayı sonunda Başhekim yardımcısı olarak , 18.12.2018 de başhekim vekili olarak görevlendirildi. 6 ay başhekim vekili görevini sürdüren Özlem Türk 29.05.2018 de ise asaleten başhekim olarak atandı.

olarak Bozüyük’ün kızı Başhekim Özlem Türk’ü tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ