Bozüyük'teki elektrik kesintileri bıktırdı ! | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük’teki elektrik kesintileri bıktırdı !

Hemen hemen her gün Bozüyük’te yaşanan OEDAŞ tarafından yapılan planlı elektrik kesintileri, halkımıza şu yaşadığımız soğuk kış günlerinde çıldırtma noktasına getirdi.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Bozüyük’teki elektrik kesintileri bıktırdı ! Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2020 1:31
Bozüyük’teki elektrik kesintileri bıktırdı !

BOZÜYÜK CEZALANDIRILIYORMU ?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, birçok evde hastalar için elektrikli tıbbi cihazlar kullanılıyorken, soğuk kış gününde kombiler elektriksiz çalışmıyorken, uzun süreli yaşanan bu elektrik kesintilerinin nelere mal olacağını düşünülmediğini söyleyen Bozüyük halkı “OEDAŞ koca yaz ne yaptı, elektrik alt yapı çalışmaları neden Sonbaharda başlanıldı, Bozüyük Bilecik’in en büyük ilçesi, neden en sona Bozüyük bırakıldı ? Yoksa Bozüyük cezalandırılıyor mu?” gibi sorular muhabirimize ve sosyal medya üzerinden bizlere ulaşanlar arasında.

NİYE BOZÜYÜK SONA BIRAKILDI

Yaşadığımız kent Bozüyük, ağır kışı olan, soğuk ayazı ile bilinen ve Bilecik’in en büyük ilçesi olmasına rağmen elektrik alt yapı çalışmalarının diğer nüfusu düşük ilçelerden sonra başlaması, cezalandırılıyormuyuz ? sorusunu akıllara getirdi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: