Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük’te ramazan pidesi fiyatı belli oldu ! İftara 1 saat kala fırınlarda üretim duracak !

Bozüyük’te Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte fiyatı en çok merak edilen besin kaynağı olan Ramazan pidesinin fiyatı belirlendi. Bozüyük’te geçen sene 300 gramı 2,5 TL olan pide fiyatu bu yıl 3 TL olarak satılacak.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük’te ramazan pidesi fiyatı belli oldu ! İftara 1 saat kala fırınlarda üretim duracak ! » Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021 15:05
Bozüyük’te ramazan pidesi fiyatı belli oldu ! İftara 1 saat kala fırınlarda üretim duracak !

Yönetim Kurulu Başkanı tarafından yapılan açıklamada, “Odalarımıza kayıtlı ilçemizde faaliyet gösteren Fırıncı esnaflarımızın yazılı başvuruları üzerine ilçemizde satışı yapılan pide gramaj ve fiyatı tekrar ele alınıp değerlendirilmiştir.

Çevre il ve ilçelerde uygulanan pide gramaj ve fiyatları ve yine odamız tarafından daha önceki yıllarda verilen fiyat tarifeleri gramaj başına düşen satış fiyatları da göz önünde bulundurularak odamız yetkili organlarınca yapılan değerlendirme sonucunda 300 gram pide fiyatı 3.00 TL olarak belirlenmiştir” ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanlığının tedbirleri kapsamında yayınladığı ayı genelgesine doğrultusunda tüm fırınlarda iftara 1 saat kala üretimin duracağı kaydedildi.

Etiketler: , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ