Bozüyük'te ilginç olay ! Köpekler park halindeki araçlara zarar verdiler ! | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük’te ilginç olay ! Köpekler park halindeki araçlara zarar verdiler !

Bozüyük’te yeni mahallede dolaşan sokak köpekleri park halindeki üç otomobile saldırarak maddi zarar verdi.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Bozüyük’te ilginç olay ! Köpekler park halindeki araçlara zarar verdiler ! Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2020 16:16
Bozüyük’te ilginç olay ! Köpekler park halindeki araçlara zarar verdiler !

Edinilen bilgiye göre Bozüyük’te saat 02.30 sularında bir gurup köpek, Yeni mahalle Gelişim sokak’ta park halindeki 3 otomobile saldırdı. Köpekler araçların bazılarının tamponlarını, cant kapaklarını, bazılarının ise boya ve plakalarına kadar parçalayarak büyük maddi zarar verdi.

Görgü tanıklarının anlattığına göre “köpek seslerini duyduğumuzda balkonlara çıktık. Bir gurup köpeğin birşeyler arıyorlar gibi otomobillerin altına girdiğini ve bir kaçınında otomobillerin üstüne çıktığını gördük. Daha sonra araçların tamponlarına, lastiklerine saldırdılar, cant kapaklarını, plakaları ısırarak söktüler. Aşağıya inerek köpekleri kovaladık. Biz böyle birşey daha önceden görmedik” dediler.

Sabah araçlarının zarara uğradığını gören otomobil sahipleri durumu polise bildirerek rapor tutuldu. Maddi hasarın toplam 7.000 Tl olduğu öğrenildi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: