Bozüyük'te ilginç olay ! Köpekler park halindeki araçlara zarar verdiler ! | Bozüyük Haber Ajansı Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Haber Ajansı

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Bozüyük’te ilginç olay ! Köpekler park halindeki araçlara zarar verdiler ! Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2020 16:16
Bozüyük’te ilginç olay ! Köpekler park halindeki araçlara zarar verdiler !

Bozüyük’te ilginç olay ! Köpekler park halindeki araçlara zarar verdiler !

Bozüyük’te yeni mahallede dolaşan sokak köpekleri park halindeki üç otomobile saldırarak maddi zarar verdi.

204 Paylaşımlar

Edinilen bilgiye göre Bozüyük’te saat 02.30 sularında bir gurup köpek, Yeni mahalle Gelişim sokak’ta park halindeki 3 otomobile saldırdı. Köpekler araçların bazılarının tamponlarını, cant kapaklarını, bazılarının ise boya ve plakalarına kadar parçalayarak büyük maddi zarar verdi.

Görgü tanıklarının anlattığına göre “köpek seslerini duyduğumuzda balkonlara çıktık. Bir gurup köpeğin birşeyler arıyorlar gibi otomobillerin altına girdiğini ve bir kaçınında otomobillerin üstüne çıktığını gördük. Daha sonra araçların tamponlarına, lastiklerine saldırdılar, cant kapaklarını, plakaları ısırarak söktüler. Aşağıya inerek köpekleri kovaladık. Biz böyle birşey daha önceden görmedik” dediler.

Sabah araçlarının zarara uğradığını gören sahipleri durumu polise bildirerek rapor tutuldu. ın toplam 7.000 Tl olduğu öğrenildi.

204 Paylaşımlar
TARİH KURDU
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ