Bozüyük'te ekmek yardımı alan 65 yaş üstü vatandaşlara belediyeden gıda paketi | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük’te ekmek yardımı alan 65 yaş üstü vatandaşlara belediyeden gıda paketi

Bozüyük Belediyesi ekipleri ilçedeki 65 yaş üstü ekmek yardımı alan vatandaşlar için özenle hazırladıkları gıda paketlerini de evlerine ulaştırıyor.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Bozüyük’te ekmek yardımı alan 65 yaş üstü vatandaşlara belediyeden gıda paketi Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020 21:15
Bozüyük’te ekmek yardımı alan 65 yaş üstü vatandaşlara belediyeden gıda paketi

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de küresel salgın vakalarının artması nedeni ile 65 yaş üstü vatandaşlara uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ardından Bozüyük Belediyesi tarafından kısıtlı vatandaşlara yardım eli uzatılmış, belediyeden günlük ekmek yardımı alan 65 yaş üstü vatandaşlara günlük ekmek ihtiyaçları evlerine kadar ulaştırılarak kapılarına teslim edilmeye başlamıştı.

BOZÜYÜK BELEDİYESİ KÖTÜ GÜN DOSTU

Bu uygulamayı genişleten Bozüyük Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla belediyeden ekmek yardımı alan 65 yaş üstü vatandaşlara gıda paketleri de ulaştırılmaya başladı. Temel gıda maddelerini içeren gıda paketleri vatandaşların evlerine tek tek teslim edilirken ekipler vatandaşlara başka ihtiyaçlarının da olup olmadığını sorarak onlarla yakından ilgileniyor.

blank

Bu uygulama ile ilgili olarak memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar “belediyemiz sadece iyi günümüzde değil bu kötü günlerimizde de yalnız bırakmayarak bizlere destek oldu. Belediye ekiplerine çok teşekkür ediyoruz. Umarız bu zor zamanları en kısa zamanda el birliği ile atlatırız” dediler.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ