Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK’TE BİLBOARDLARA ÇİRKİN SALDIRI

Bozüyük Belediyesi’nin bilbordlara asmış olduğu çocuklara yönelik sinema ve tiyatro etkinliğinin yer aldığı afişler kimliği belirsiz kişiler tarafından yırtıldı.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK’TE BİLBOARDLARA ÇİRKİN SALDIRI » Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2020 17:14
BOZÜYÜK’TE BİLBOARDLARA ÇİRKİN SALDIRI

Bu bir hazımsızlıktır, bir kin ve hınçtır anlamak zor.

Kültür Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen etkinliğin tanıtıldığı bilboardlara yapılan saldırı hakkında açıklama yapan Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu: “Yapılan bu çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Yarıyıl tatili için çocuklarımıza sinema ve tiyatro getirdik. Bunları duyurmak içinde bilboardlara afiş astırdık…  Dün gece bazı çocuklar ( çocuk diyorum, çünkü bunu ancak çocuk yapabilir) Bozüyük’ün her yerinde bunları yırtmış..Bu bir hazımsızlıktır, bir kin ve hınçtır anlamak zor.

Eğer çocuklarsa bunu yapanlar, diyecek bir şey yok, ama büyüyünce bu yaptıklarından çok utanacaklar

2019-2020 -öğretim yılı yarıyıl tatilinde karne hediyesi olarak düzenlenen sinema ve tiyatro günlerinde çocuklar eğlenceli vakit geçirirken yaşanan bu saldırı vatandaşlar tarafından da üzüntüyle karşılanırken: “Yürüyüş yaparken yırtılmış afişleri görünce moralimiz bozuldu. Bunun nedenini anlayamıyoruz. Sorumluların bir an önce bulunmasını istiyoruz.” dediler.

Etiketler: , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ