Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK ÜLKÜ OCAKLARINDAN “CEHALET” İSİMLİ TİYATRO GÖSTERİSİ BÜYÜK BEĞENİ ALDI

Bozüyük Ülkü Ocaklarının düzenlemiş olduğu tiyatro gösterisi Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » BOZÜYÜK ÜLKÜ OCAKLARINDAN “CEHALET” İSİMLİ TİYATRO GÖSTERİSİ BÜYÜK BEĞENİ ALDI » Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018 21:53
BOZÜYÜK ÜLKÜ OCAKLARINDAN “CEHALET” İSİMLİ TİYATRO GÖSTERİSİ BÜYÜK BEĞENİ ALDI

Ülkü Ocaklarının düzenlemiş olduğu tiyatro gösterisi Halk Eğitimi Merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi. Sigara ,alkol ve uyuşturucu ile mücadele konularının ele alındığı “Cehalet” isimli tiyatro gösterisinde Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Mehmet Karuk ve yönetim kurulu üyeleri , MHP ilçe başkanı  Hakan Şankaya ve yönetim kurulu üyeleri , Ülkü Ocakları başkanı  Fatih Yaşar , ülkü ocakları başkanı Hakan Kara ,  il genel meclisi başkanı ve aynı zamanda MHP Belediye başkan adayı Oğuz Sertler , il genel meclisi üyeleri  İ.Zeki Uyanık , Ahmet Eren  ve çok sayıda misafir katıldı.

“BU ASİL KAN KİRLETİLMEYECEK KADAR DEĞERLİ , DÜNYAYA YÖN VERECEK KADAR KIYMETLİDİR”

Gösteriden önce saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra Ülkü Ocakları başkanı Hakan Kara yaptığı konuşmada ; “Bildiğiniz gibi bugün maalesef uyuşturucu çeteleri  Türk gençliğini avuçlarına alarak etkisiz hale getirmeyi hedeflemektedirler. Ülkü Ocakları ve teşkilatımız olarak bizler bu kirli oyunlara karşı yılmadan ,yıkılmadan mücadelemize devam edeceğiz “ dedi. Ardından Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Yaşar yaptığı konuşmada ; “ Biz yüce türk milletinin Ülkücü fertleri olarak uyuşturucu ile sonuna kadar mücadele edip ,bu illeten gençlerimizi kurtaracağız , çünkü bu asil kan kirletilmeyecek kadar değerli  ,dünyaya yön verecek kadar kıymetlidir.” dedi.

Bilecik İl başkanı Mehmet Karuk “ Bugün ülkemizde terörden daha büyük bir bela olan uyuşturucu illetinden başta genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli bey ve Ülkü Ocakları Genel başkanı Olcay Kılavuz beyin yoğun çabalarıyla uyuşturucu ile ciddi mücadeleler ve seminerler , programları verilmeye başlandığını” söyledi.   MHP İlçe başkanı Hakan  Şankaya’da “’tede, Türkiye genelindede teröre finansal destek sağlayan bu uyuşturucu tacirlerini  hep beraber  buradada ,Türkiye’dede yok etmek için  biz ülkücüler mücadele etmekten kaçınmayacağız” dedi. İl genel meclisi başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Belediye başkan adayı  Oğuz Sertler  “1997 yılında Ülkü ocakları ile tanıştım , iyiki tanışmışım .Genç yaşta alkol almaya ,serserilik yapmaya başlayabilirdik ama ülkü ocaklarıyla tanışmamdan dolayı ne sigara ,ne alkol ,nede kötü alışkanlığa sahip değiliz. Bunuda Ülkü Ocaklarına borçluyum “ dedi.

Ülkü Ocaklarının düzenlediği  “Cehalet” isimli tiyatro gösterisi ilgi ile izlenerek büyük beğeni aldı.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ