Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEĞİNDEN BOZÜYÜK İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ’NE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olması üzerine Bozüyük Şehit ve Gazi Aileleri derneği Başkanı , yönetim kurulu ve aileleri Bozüyük Emniyet Müdürü Hakkı Güner’i makamında başsağlığı ziyaretinde bulundular.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEĞİNDEN BOZÜYÜK İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ’NE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ » Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018 19:44
BOZÜYÜK ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEĞİNDEN BOZÜYÜK İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ’NE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Başsağlığı ziyaretlerinden memnuniyetini dile getiren Emniyet Müdürü Hakkı Güner , ve Gazi Aileleri Başkanı İsmail Topal ve beraberindeki ve gazi ailelerine teşekkür ederek ; “ bende gazi torunuyum, benim iki büyük dedem’de gazidir. Sizlerin hizmetinizdeyiz, emrinizdeyiz hangi sorununuz olursa olsun bütün kapılarımız sizler için daima açıktır. ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerlidir. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerini bugüne kadar olduğu gibi ,bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir “ dedi.

ve Gazi Aileleri Başkanı İsmail Topal , 10 aydır hazırladıkları  “Ecdadını bil ,neslini tanı , Emanetine sahip çık “ isimli projeyi emniyet müdürü Hakkı Güner’e  tanıtarak , genelinde 60 tane şehidimiz , 121 tane gazimiz var ,’te 20 tane şehidimiz , 30 küsür gazimiz var. Biz bunların ailelerine ulaşıp ,devletimizle bu ailelerimiz arasında köprü olacağız” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ