Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

TÜKETİCİ HABERLERİ

Bozüyük THD başkanı kargo firmalarını ikaz etti. Bu onlara son uyarım !

Bozüyük Tüketici Hakları Derneği başkanı Hayrettin Sabırlı, kargo firmalarından yana tüketicilerden çok fazla şikayet gelmesi üzerine kargo firmalarına karşı “bu onlara son uyarımdır” dedi.

HABER » BOZÜYÜKTÜKETİCİ » Bozüyük THD başkanı kargo firmalarını ikaz etti. Bu onlara son uyarım ! » Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020 21:07
Bozüyük THD başkanı kargo firmalarını ikaz etti. Bu onlara son uyarım !

Konu üzerinde açıklama yapan Hakları başkanı Hayrettin Sabırlı; “ döneminin başladığı günden bu yana kargo firmaların, kargolarını teslim etmemeleri, kargo firmalarında bekletildiği ve gelen kargolarında hasarlı geldiği, kargocunun kapıya kadar gidip zili çalmadan kapıya “kargonuz var geldik bulamadık ” gibi etiketler yapıştırmaları üzerine, tüketicilerden bu ve buna benzer sürekli şikayetler alıyoruz.

Ben Hakları başkanı olarak Bozüyük’teki bütün kargo firmalarının bürolarına giderek tüketicilerimizin şikayetlerini onlara ileterek sözlü olarak uyardım. Bu onları uyarımdı, bundan sonraki gelecek olan şikayetlerden, hiç düşünmeden o kargo firmasının genel merkezi – genel müdürlüklerine yazılı olarak ve halkının şikayetlerini yazılı olarak bildireceğim” dedi.

Etiketler: , , , , ,

ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN SAĞLIK HABERLERİ