Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük THD başkanı kargo firmalarını ikaz etti. Bu onlara son uyarım !

Bozüyük Tüketici Hakları Derneği başkanı Hayrettin Sabırlı, kargo firmalarından yana tüketicilerden çok fazla şikayet gelmesi üzerine kargo firmalarına karşı “bu onlara son uyarımdır” dedi.

Bozüyük THD başkanı kargo firmalarını ikaz etti. Bu onlara son uyarım !
06 Eylül 2020 - 21:07

Konu üzerinde açıklama yapan Bozüyük Tüketici Hakları Derneği başkanı Hayrettin Sabırlı; “Pandemi döneminin başladığı günden bu yana kargo firmaların, kargolarını teslim etmemeleri, kargo firmalarında bekletildiği ve gelen kargolarında hasarlı geldiği, kargocunun kapıya kadar gidip zili çalmadan kapıya “kargonuz var geldik bulamadık ” gibi etiketler yapıştırmaları üzerine, tüketicilerden bu ve buna benzer sürekli şikayetler alıyoruz.

Ben Bozüyük Tüketici Hakları Derneği başkanı olarak Bozüyük’teki bütün kargo firmalarının bürolarına giderek tüketicilerimizin şikayetlerini onlara ileterek sözlü olarak uyardım. Bu onları son uyarımdı, bundan sonraki gelecek olan şikayetlerden, hiç düşünmeden o kargo firmasının genel merkezi – genel müdürlüklerine yazılı olarak Bozüyük ve Bilecik halkının şikayetlerini yazılı olarak bildireceğim” dedi.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı