Bozüyük THD başkanı kargo firmalarını ikaz etti. Bu onlara son uyarım ! | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük THD başkanı kargo firmalarını ikaz etti. Bu onlara son uyarım !

Bozüyük Tüketici Hakları Derneği başkanı Hayrettin Sabırlı, kargo firmalarından yana tüketicilerden çok fazla şikayet gelmesi üzerine kargo firmalarına karşı “bu onlara son uyarımdır” dedi.

ANA SAYFA » BOZÜYÜKTÜKETİCİ » Bozüyük THD başkanı kargo firmalarını ikaz etti. Bu onlara son uyarım ! Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020 21:07
Bozüyük THD başkanı kargo firmalarını ikaz etti. Bu onlara son uyarım !

Konu üzerinde açıklama yapan Bozüyük Tüketici Hakları Derneği başkanı Hayrettin Sabırlı; “Pandemi döneminin başladığı günden bu yana kargo firmaların, kargolarını teslim etmemeleri, kargo firmalarında bekletildiği ve gelen kargolarında hasarlı geldiği, kargocunun kapıya kadar gidip zili çalmadan kapıya “kargonuz var geldik bulamadık ” gibi etiketler yapıştırmaları üzerine, tüketicilerden bu ve buna benzer sürekli şikayetler alıyoruz.

Ben Bozüyük Tüketici Hakları Derneği başkanı olarak Bozüyük’teki bütün kargo firmalarının bürolarına giderek tüketicilerimizin şikayetlerini onlara ileterek sözlü olarak uyardım. Bu onları son uyarımdı, bundan sonraki gelecek olan şikayetlerden, hiç düşünmeden o kargo firmasının genel merkezi – genel müdürlüklerine yazılı olarak Bozüyük ve Bilecik halkının şikayetlerini yazılı olarak bildireceğim” dedi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ