Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük te uzun yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor ! Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası !

Bozüyük’te çok yıllar önce yapılan bilardo sporu. zamanın akışı ile yok olmuş, halkımız tarafından aranan bir spor dalı haline gelmişti. Artık Bozüyük halkının bu özlemi, Türkiye şampiyonalarına katılan ve derece alan Bozüyük’lü bilardocu Murat Kiremitçi öncülüğünde ve 4 Eylül Mahallesinde faaliyet gösteren, Kardeşler 11 kıraathanesinin iş birliği ile Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası düzenleniyor.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük te uzun yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor ! Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası ! » Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020 17:34
Bozüyük te uzun yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor ! Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası !

Amerikan ve 3 bant turnuvası, 22 ile 23 Şubat 2020 tarihinde 4 Eylül mahallesi, Yaşardoğu caddesi, Uslu apartmanı No: 60 adresindeki Kardeşler 11 kıraathanesi salonunda yapılacak. Turnuvaya katılım için kayıt başvuru tarihleri, 17-21 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılacak olup kayıtlar için 0 555 888 0076 numaradan Murat Kiremitçi’ye ulaşabilir, yada Kardeşler 11 kıraathanesine müracaat edebilirsiniz.

Katılım katkı payı 50 TL olup turnuva sonucunda 1. 2. ve 3. olanlara ödüller verilecektir. Turnuvaya 15 yaş üzeri bay ve bayanlar katılım sağlamakla birlikte turnuvanın ilk karşılaşması 22 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 12. 00 da yapılacak. Kendine güvenen, güvenmeyen tüm Bozüyük’lü sevenleri bu turnuvaya bekliyoruz.

ile yaptığımız görüşmede ilerleyen günlerde Bozüyük’te bir ekibini kurmak için uğraşacağını ve bu ekibi Türkiye şampiyonalarına girmek için hazırlayacağını bildirdi. Açıklamasına devam eden Kiremitçi “gençlerimizi ve kötü alışkanlıklardan uzak tutup bu gibi dallarında başarılı olmalırı için elimden gelen tüm gayreti göstereceğim. Tüm Bozüyük’lü olarak bizlere çok iş düşüyor, güzel bir için el ele verelim” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ