Bozüyük te uzun yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor ! Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası ! « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük te uzun yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor ! Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası !

Bozüyük’te çok yıllar önce yapılan bilardo sporu. zamanın akışı ile yok olmuş, halkımız tarafından aranan bir spor dalı haline gelmişti. Artık Bozüyük halkının bu özlemi, Türkiye şampiyonalarına katılan ve derece alan Bozüyük’lü bilardocu Murat Kiremitçi öncülüğünde ve 4 Eylül Mahallesinde faaliyet gösteren, Kardeşler 11 kıraathanesinin iş birliği ile Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası düzenleniyor.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük te uzun yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor ! Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası ! » Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020 17:34
Bozüyük te uzun yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor ! Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası !

3 bant turnuvası, 22 ile 23 Şubat 2020 tarihinde 4 Eylül mahallesi, Yaşardoğu caddesi, Uslu apartmanı No: 60 adresindeki Kardeşler 11 kıraathanesi bilardo salonunda . Turnuvaya katılım için kayıt başvuru tarihleri, 17-21 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılacak olup kayıtlar için 0 555 888 0076 numaradan ’ye ulaşabilir, yada Kardeşler 11 kıraathanesine müracaat edebilirsiniz.

Katılım katkı payı 50 TL olup sonucunda 1. 2. ve 3. olanlara ödüller verilecektir. Turnuvaya 15 yaş üzeri bay ve bayanlar katılım sağlamakla birlikte turnuvanın ilk karşılaşması 22 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 12. 00 yapılacak. Kendine güvenen, güvenmeyen tüm ’lü bilardo sevenleri bu turnuvaya bekliyoruz.

Murat Kiremitçi ile yaptığımız görüşmede ilerleyen günlerde Bozüyük’te bir bilardo ekibini kurmak için uğraşacağını ve bu ekibi Türkiye şampiyonalarına girmek için hazırlayacağını bildirdi. Açıklamasına devam eden Kiremitçi “gençlerimizi uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan uzak tutup bu gibi spor dallarında başarılı olmalırı için elimden gelen tüm gayreti göstereceğim. Tüm Bozüyük’lü olarak bizlere çok iş düşüyor, güzel bir Bozüyük için el ele verelim” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber