Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bilecik bölgesinde yeni başkan ile 3 bant bilardo’nun nabzı Bozüyük’te atacak

Türkiye Bilardo Federasyonu Bilecik il temsilcisi Bozüyük’ten Mesut Gençer oldu. Yeni başkan Gençer, en büyük hedeflerinin bilardo sporunu bölgede tabana yaymak ve bu spora gönül verenlerin sayılarını arttırmak olduğunu bildirdi.

HABER » BOZÜYÜK » Bilecik bölgesinde yeni başkan ile 3 bant bilardo’nun nabzı Bozüyük’te atacak » Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2022 1:19
Bilecik bölgesinde yeni başkan ile 3 bant bilardo’nun nabzı Bozüyük’te atacak

Federasyonu il temsilcisi Mesut Gençer’in yaptığı açıklamada “22-24 Ocak 2022 tarihleri arasında Atlas kulübünde düzenleyeceğimiz 3 bant il birinciliği turnuvasında, kazanacak olan ilk iki sporcumuzu Gölbaşında düzenlenecek olan 3 bant şampiyonasına göndereceğiz” dedi.

nun zihin ve matematik sporu olduğunu söyleyen başkan Gençer, “bölgemizdeki yetenekleri ortaya çıkarmak, onları ve Dünya da sporunda başarılı derecelere ulaştırmak en büyük azmimiz dir” dedi.

22 ve 24 Ocak 2022 tarihinde düzenlenecek olan 3 bant il birinciliği turnuvasına katılmak isteyen sevenler İsmet İnönü caddesi.245/C adresindeki Atlas kulübüne baş vurarak, 0 538 388 23 45 – 0 228 314 23 45 nolu telefon numaralarından arayarak, mesut.gencer@atlassrc.com mail adresinden başvurabilirler.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ