Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Şehit aileleri ve Gaziler Derneği başkanı İsmail Topal Saldırıyı Kınadı

Bozüyük Şehit aileleri ve Gaziler Derneği başkanı İsmail Topal kuzey Irakta Türk askeri üst bölgesine yapılan saldırıyı kınadı .

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük Şehit aileleri ve Gaziler Derneği başkanı İsmail Topal Saldırıyı Kınadı » Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019 12:12
Bozüyük Şehit aileleri ve Gaziler Derneği başkanı İsmail Topal Saldırıyı Kınadı

aileleri ve Gaziler başkanı İsmail Topal kuzey Irakta Türk askeri üst bölgesine yapılan saldırıyı kınadı .İsmail Topal yaptığı açıklamada “Dünyanın her yerine Barışı,Huzuru götüren Türk Askeri birliğine ve Askeri ekipmanlarını bu saldırıyı yapanları şiddet ve nefretle kınıyoruz!” dedi.

Açıklamasına devam eden Toplal “Dün sefalet açlık,zulüm ve acizlik içinde sürünürken İşgalin esaretinden güç mü aldığınız zannediyorsunuz. Hangi çirkin oyunu oynarsanız oynayın, Türk milletinin yüreği olan Türk ordusunun varlığı Ortadoğu ve tüm dünyada hissedilmeye devam edecektir. Birleşmiş milletler’den hiçbir ülke Ortadoğu ve dünya barışı için kadar ne para harcamış ne de fedakarlık yapmamışken , Barış gücü Türk Askerine Dünyanın da sessiz kalmasını aileleri ve gaziler Olarak kabul edilemez bir durumdur.
Saldırıyı gerçekleştiren ve azmettiren terör unsurları derhal tespit edilerek en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
İsmail TOPAL
aileleri ve Gaziler başkanı

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ