Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Kent Konseyinden eski başkanlara teşekkür ziyareti

Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu ve yürütme kurulu üyeleri Bozüyük Kent Konseyi Kurucu Başkanı Muzaffer Tekelioğlu ve bir dönem başkanlık yapan Osman Tekeli ye teşekkür ziyaretinde bulundular.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük Kent Konseyinden eski başkanlara teşekkür ziyareti » Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2019 16:15
Bozüyük Kent Konseyinden eski başkanlara teşekkür ziyareti

Kent konseyinin yeni seçilen başkan ve yürütme kurulu üyelerinin ziyaretinden oldukça memnun olduklarını dile getiren Kurucu Başkan Tekelioğlu ve Eski başkan Tekeli kent konseyinin çalışmalarına, ürettikleri projelere her zaman destek olacaklarını ifade ettiler.

Bozüyük Başkanı Nurettin Oydu ve yürütme kurulu üyelerinin ziyaretinden oldukça memnun olduğunu söyleyerek konuşmasına başlayan Kurucu Başkan Tekkelioğlu;yeni dönem başkanımızı ve yürütme kurulunu öncelikle kutluyorum. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum. Kent konseyleri bulunduğu yerlerde önemli bir işleve sahiptir.

Önemli çalışmalara imza atacak
Kent konseylerinin de başkanları, belediye meclisleri gibi yasal anlamda seçilen kuruluş olduğunu ifade eden Kurucu Başkan Tekelioğlu; Bozüyük ilçemizde önemli çalışmalara imza atacaktır. Ben Bozüyük kurucu başkanı olarak konseyimizin üreteceği projelerden ’nin istifade edeceğini, meclisin değerlendireceği bu konulardan da halkının önemli ölçüde yarar sağlayacağı inancı içerisindeyim” dedi. Kurucu Başkan Tekelioğlu bir önceki Başkanı Osman Tekeli ve üyelerine de yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, kent için ortak akılla hareket edecek olan yeni başkan ve yürütme kurulu üyelerine başarılar diledi.

’ün bu konseye ihtiyacı vardı
’te uzun yıllar sonra kurulmuş olan demokratik anlamda ilçede önemli bir boşluğu dolduracağına inandığını dile getiren Başkan Nurettin Oydu; te 2014 yıllında kent konseyinin kurulmasını memnuniyetle karşılamıştık. Bozüyük ’ün böyle bir şeye ihtiyacı vardı. Bozüyük başkanı ve yürütme kurulu olarak hizmetleri için her iki başkanımıza da teşekkür ediyoruz. Kendileri bize üretilen her projede destek olacaklarını ifade ettiler. Bu bizim için bir güç kaynağıdır. Biz de kendimiz için için, halkı için üzerimize düşeni yapacağız. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz” dedi.

Bozüyük Başkanı Nurettin Oydu ve yürütme kurulu, Kurucu başkan Muzaffer Tekelioğlu ve Osman Tekeli ye yaptıkları hizmetlerden dolayı tekrar teşekkür ederek plaket takdim ettiler.

Etiketler: , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ