Bozüyük Güneş Spor, Köfteci Yusuf'a yapılan karalamayı kınadı | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Güneş Spor, Köfteci Yusuf’a yapılan karalamayı kınadı

Bozüyük Güneş Spor kulübü, son günlerde Türkiye genelinde faaliyet gösteren Köfteci Yusuf firmasına yapılan ağır ithamlar üzerine, Bozüyük Köfteci Yusuf tesislerinin önünde basın açıklaması yaptı.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Bozüyük Güneş Spor, Köfteci Yusuf’a yapılan karalamayı kınadı Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020 18:32
Bozüyük Güneş Spor, Köfteci Yusuf’a yapılan karalamayı kınadı

Bozüyük Güneş Spor kulübü başkanı Ümit Kök yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi;
“24 senedir ülkemizde 8 senedir ilçemizde faaliyet gösteren ve ülke genelinde binlerce ilçemizde 300 e yakın kişiye iş istihdamı sağlayan köklü ve güvenilir bir firmaya bu şekilde iftira ve karalama yapılmasına müsade edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz.
blank

ilcemizde misafirimiz geldiğinde bir yemeğe götürecek yer bulamazken günün 24 saati verdiği hizmetle ilçemiz halkına en güzel hizmeti en iyi şekilde sunan köfteci Yusuf’un yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Güneşspor kulübü olarak her daim haklının yanında, haksızlığın karşısında olmaya gayret ettik ve bugünde böylesi köklü böylesi güvenilir bir firmaya yapılan iftirayı ve karalamayi kabul etmiyor bunları yapanları kınıyoruz.
blank

Bu vesile ile Cumartesi günü A takımımız ile Pazar günüde U 16 takımımız ile güvenimizi ve yanında olduğumuzu göstermek amacı ile köfteci yusufta buluştuk. Bu açıklamamız dan yada yaptığımız bu hareketten ne firmanın sahibi nede firmanın herhangi bir yetkilisinin haberi yada bilgisi yoktur, sadece kulübümüz olarak haksızlığın her daim karşısında olduğumuzu göstermek amacı taşıdığımızı tüm halkımıza göstermek istedik” dedi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ