Bozüyük Emeklilikte Yaşa Takılanlar derneği, derneklerine kayıt için stand açtılar « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Emeklilikte Yaşa Takılanlar derneği, derneklerine kayıt için stand açtılar

Bozüyük Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği, derneklerini güçlendirmek ve daha fazla kitlelere ulaşabilmek için Kasımpaşa camii yanında stand açarak üye kayıtlarına başladılar.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük Emeklilikte Yaşa Takılanlar derneği, derneklerine kayıt için stand açtılar » Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2019 15:12
Bozüyük Emeklilikte Yaşa Takılanlar derneği, derneklerine kayıt için stand açtılar

BİZLER BU MÜCADELEYE BAŞ KOYDUK

Kasımpaşa camii yanında üye kaydı için stand açan Bozüyük Sosyal yardımlaşma dayanışma derneği () başkanı ve üyeleri stand görev alarak üye kayıt işlemlerine başladı. Konu hakkında bilgi veren dernek başkanı İsmail Düşünen “Bizler bu mücadeleye baş koyduk, sizlerden istediğimiz bizleri desteklemeniz, üyelikleriniz ve aidatlarınızla bizlere güç vermenizdir. Biz her zaman bu yolda mücadele etmeye devam edeceğiz, sonuna ve sonuç alana kadar da bu mücadelenin peşindeyiz.”

TÜM EYT’YE GÖNÜL VERMİŞ HALKIMIZI STANDIMIZA DAVET EDİYORUZ

Konuşmasın devam eden İsmail Düşünen “Tüm ve ilçelerini, bütün EYT’ye gönül vermiş halkımıza standımıza davet ediyoruz. Haklılığımızla yol aldık, yılmadık, yorulmadık ! Gelsinler bizlere üye olsunlar, gücümüze güç katalım” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber