Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Belediyesi tarafından toplanan yardımlar Bilecik AFAD ekiplerine teslim edildi

Bozüyük Belediyesi tarafından deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlar için başlatılan yardım kampanyasında toplanan yardımlar Bilecik AFAD ekiplerine teslim edildi.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük Belediyesi tarafından toplanan yardımlar Bilecik AFAD ekiplerine teslim edildi » Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020 2:34
Bozüyük Belediyesi tarafından toplanan yardımlar Bilecik AFAD ekiplerine teslim edildi

Geçtiğimiz ay Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremlerin sonrasında yaşanan can kayıpları, ülkemizi derece üzerken, başlatılan çeşitli kampanyalar ile bölge halkının yaraları sarılmaya devam ediyor.

Bu kapsamda öncülüğünde başlatılan kampanya ile hiç kullanılmamış ayakkabı, battaniye, iç çamaşırı, eldiven ve çoraplardan oluşan 62 koli kıyafet ve ısınma paketi, bölgeye ulaştırılmak üzere AFAD İl Müdürlüğü’ne teslim edildi.

tarafından Metristepe Kültür Merkezi’nde toplanan yardımlar Bozüyük’te kamyona yüklenerek, düzenlenen tutanak ile AFAD Şube Müdürü İrfan Demirçelik’e teslim edildi.

Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada, Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na Belediyesi’ne ve kampanyasına katılan tüm halkına Elazığ halkı adına teşekkür edildi.

AFAD İl Müdürlüğü’nde toplanan yardımların Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri bölgeye hareket edecek, konvoyları ile bölge halkına ulaştırılacağı belirtildi.

Etiketler: , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ