Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bizler yükümüzün , sorumluluğumuzun farkındayız

AK Parti Bozüyük İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Çetin’nin haber sitemizde yayınladığımız “Hani kibirle değil sevgiyle yönetecektiniz” yazımıza Bozüyük belediye başkan yardımcısı Ali Şahinoğlu’ndan cevap gecikmedi.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Bizler yükümüzün , sorumluluğumuzun farkındayız » Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019 11:34
Bizler yükümüzün , sorumluluğumuzun farkındayız

İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Çetin,” tarafından Yeşilkent mahallemize kazandırılan amfi tiyatro, açık hava, konser ve sinema salonunu kullanmayıp yerini tekrar dikenli alana mı çevireceksiniz” diyerek ’ni eleştirmişti.

Konu üzerine Bozüyük başkan yardımcısı Ali Şahinoğlu üzerinden yaptığı açıklamada;
Kurtuluş günü “FENER ALAYI “ yürüyüşümüze onbinlerin katılması,konserimize yaklaşık 27000 kişinin katılması gururumuzdur.

Bizler yükümüzün , sorumluluğumuzun farkındayız.

Bizleri ; “Gurur ve kibirle” suçlayıp ,YEŞİLKENT anfitiyatroda bu konserimizi yapmadığımızı söyleyenler , oranın 3000 kişilik ( çok zorlanırsa 4800) olduğunu bilmeyecek ve göremeyecek kadar vizyonsuzdur.

Bu açıklamaları , kutlu ve coşkulu yürüyüşümüzden ve Bozüyük’ümüzün katıldığı bu güne kadarki en kalabalık konserden ürkenlerin bir hezeyanı olarak görüyoruz. Bu coşkulu ve halkla bütünleşerek artan yürüyüşümüz devam edecek ! Seni seviyoruz BOZÜYÜK.” dedi.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ