Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bizler yükümüzün , sorumluluğumuzun farkındayız

AK Parti Bozüyük İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Çetin’nin haber sitemizde yayınladığımız “Hani kibirle değil sevgiyle yönetecektiniz” yazımıza Bozüyük belediye başkan yardımcısı Ali Şahinoğlu’ndan cevap gecikmedi.

Bizler yükümüzün , sorumluluğumuzun farkındayız
06 Eylül 2019 - 11:34

AK Parti Bozüyük İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Çetin,”Fatih Bakıcı tarafından Yeşilkent mahallemize kazandırılan amfi tiyatro, açık hava, konser ve sinema salonunu kullanmayıp yerini tekrar dikenli alana mı çevireceksiniz” diyerek Bozüyük Belediyesi’ni eleştirmişti.

Konu üzerine Bozüyük belediye başkan yardımcısı Ali Şahinoğlu sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada;
Kurtuluş günü “FENER ALAYI “ yürüyüşümüze onbinlerin katılması,konserimize yaklaşık 27000 kişinin katılması gururumuzdur.

Bizler yükümüzün , sorumluluğumuzun farkındayız.

Bizleri ; “Gurur ve kibirle” suçlayıp ,YEŞİLKENT anfitiyatroda bu konserimizi yapmadığımızı söyleyenler , oranın 3000 kişilik ( çok zorlanırsa 4800) olduğunu bilmeyecek ve göremeyecek kadar vizyonsuzdur.

Bu açıklamaları , kutlu ve coşkulu yürüyüşümüzden ve Bozüyük’ümüzün katıldığı bu güne kadarki en kalabalık konserden ürkenlerin bir hezeyanı olarak görüyoruz. Bu coşkulu ve halkla bütünleşerek artan yürüyüşümüz devam edecek ! Seni seviyoruz BOZÜYÜK.” dedi.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı