Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Benim nazarımda kutuplaştırıcı da sizsiniz, ayrıştırıcı da sizsiniz !

AK Parti Bozüyük İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Çetin, geçtiğimiz gün Cumhuriyet Meydanında çelenk koyma merasiminde Bozüyük Belediye başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun “Eskiden bayramlarda çelenklerimizi atamızın huzuruna hep birlikte sunardık. Artık ne yazık ki ayırdılar” sözlerini eleştirdi.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Benim nazarımda kutuplaştırıcı da sizsiniz, ayrıştırıcı da sizsiniz ! » Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019 20:55
Benim nazarımda kutuplaştırıcı da sizsiniz, ayrıştırıcı da sizsiniz !

İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Çetin, sosyal medyada “Artık ne yazıkki ayırdılar önceden hep birlikte sunmak ne güzeldi” başlıklı haberimizdeki Mehmet Talat ’nun söylemlerini eleştirerek ;

Çelenk koyma yönetmeliği’ne göre;
29 Ekim Cumhuriyet bayramı için çelenk koyacak kurumlar:
1- Kaymakamlık makamı çelengi
2- Garnizon komutanlığı çelengi
3- Belediye başkanlığı çelengi

Bunların dışında çelenk koymak isteyen, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları mülki amirlikten 48 saat önce izin almak suretiyle, ilgili kurum ve kuruluşlardan sonra “devlet törenleri saati içinde” çelenk koyabilirler.

Eyy hal böyleyken siz devlet törenlerinden üç saat sonra “alternatif çelenk” programı yaparak devlete kafamı tutuyorsunuz? Alternatif program yaparak ayrımcılık yapmış olmuyor musunuz? Böyle yaparak insanları kutuplaştırmış olmuyor musunuz?

Diğer taraftan diktatörlükle suçladığınız ’ın iktidarında ’nin yapmış olduğu alternatif programına kamuda çalışan Şehit ve Gaziler başkanı olan şahsın da katılması ilginç bir durum değil mi? Bu tür davranışlar içerisinde olduğunuz için; efendiler benim nazarımda kutuplaştırıcı da sizsiniz, ayrıştırıcı da sizsiniz !” dedi.

Etiketler: , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ