Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAYIRKÖY SPOR UMDUĞUNU BULAMADI

Bölgesel Amatör Lig   2. bölge 5 . Grupta mücadele eden Bayırköy spor – Eskişehir Anadolu Üniversi tesini konuk etti.

HABER » SPOR » BAYIRKÖY SPOR UMDUĞUNU BULAMADI » Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2021 21:43
BAYIRKÖY SPOR UMDUĞUNU BULAMADI

Şehit  Ömer Halis Halis Stadyumu’nda  Bayırköy spor – Anadolu Üniversitesine  0-1 mağlup oldu. Bayırköy B.Kadir, Hasan, M.Oktay, İ.hakkı,  Gökhan, Rıdvan,  Emre, Murat, Sıtkı, Y.Emre ve Şaban  ile müsabakaya başladı.

Anadolu Üniversitesi  İ.Burak, Cenk, Boran, Engin, A.Fırat , Oktay, Sinan, Hakan , Tahir, Mehmet  ve Habil ilk onbiri ile müsabakaya başladı.

Müsabakanın 5 dakikasında sağ taraftan kullanılan vuruşu Anadolu Üniversitesi oyuncularından Habib iyi yükselerek kafa vuruşu ile takımını  0-1 öne geçirdi.   25 dakikada oyun anında sakatlanan Tahir yerini  Emre’ye bıraktı.  43 dakikada Boran kırmızı kart ile saha dışına gönderildi.

İlkyarıda başka gol olmayınca devre  Konuk takımın 0-1 galibiyeti ile soyunma odasına gitti. İkinci devreye konuk takım değişiklikle başladı .46  dakikada  25 dakikada oyuna giren Emre yerini  Caner’e bıraktı.

55 dakikada Bayırköy spor  Emre’nin yerine  Ramazan’ı ve  Şaban’ın  yerine  Egiti aldı.  70  dakikada Anadolu Üniversitesi  Sinan’ın yerine  Ali’yi  80 dakikada  Habib’in yerine Samet’i aldı. 

Karşılıklı ataklarla geçen mücadelesini 90 dakikasında  Sıtkı’nın yerine A.Nail’i aldı. Fakat bu değişiklikler skora etki etmedi. 6 dakikalık uzatmada da sonuç değişmeyince Anadolu Üniversitesi sahadan  0-1 galip gelerek 3 puanın sahibi oldu.

Etiketler: , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ