Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI VİTRA SPOR’U YALNIZ BIRAKMADI

Bu gün oynanan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9.grupta mücadele eden Bozüyük Vitra Spor ,Aliağa Futbol A.Ş. karşılaşmasında Bozüyük belediye başkan adayları Oğuz Sertler ve M.Talat Bakkalcıoğlu tiribünlerde takımımız Vitra Spor’u desteklemek için yerlerini aldı.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI VİTRA SPOR’U YALNIZ BIRAKMADI » Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2019 22:13
BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI VİTRA SPOR’U YALNIZ BIRAKMADI

Bu gün oynanan Toto Bölgesel Amatör Lig 9.grupta mücadele eden Vitra Spor ,Aliağa Futbol A.Ş. karşılaşmasında Bozüyük başkan adayları ve M.Talat tiribünlerde takımımız Vitra Spor’u desteklemek için yerlerini aldı. MHP başkan adayı Oğuz Sertler , Hakan Şankaya ve Ülkü Ocakları Başkanı ve CHP başkan adayı M.Talat Bakkalcıoğlu ,Ali Şahinoğlu,Mahmut Fındık, parti yönetimindekiler heyecanlı geçen maçta bir oturup bir kalktılar. Haklı coşkusuna yenik düşen dayanamayıp davulun tokmaklarını eline alıp davulu patlatırcasına çalıp tiribünleri coşturdu.
Renkli sahnelerin yer aldığı maçta tiribünlerdeki taraftarların yüzünü güldüren Vitra Spora Ajansı olarak teşekkür ederiz.

Etiketler: , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ