Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI VİTRA SPOR’U YALNIZ BIRAKMADI

Bu gün oynanan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9.grupta mücadele eden Bozüyük Vitra Spor ,Aliağa Futbol A.Ş. karşılaşmasında Bozüyük belediye başkan adayları Oğuz Sertler ve M.Talat Bakkalcıoğlu tiribünlerde takımımız Vitra Spor’u desteklemek için yerlerini aldı.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI VİTRA SPOR’U YALNIZ BIRAKMADI
17 Şubat 2019 - 22:13

Bu gün oynanan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9.grupta mücadele eden Bozüyük Vitra Spor ,Aliağa Futbol A.Ş. karşılaşmasında Bozüyük belediye başkan adayları Oğuz Sertler ve M.Talat Bakkalcıoğlu tiribünlerde takımımız Vitra Spor’u desteklemek için yerlerini aldı. MHP belediye başkan adayı Oğuz Sertler , ilçe başkanı Hakan Şankaya ve Ülkü Ocakları Başkanı ve CHP Belediye başkan adayı M.Talat Bakkalcıoğlu ,Ali Şahinoğlu,Mahmut Fındık, parti yönetimindekiler heyecanlı geçen maçta bir oturup bir kalktılar. Haklı coşkusuna yenik düşen Oğuz Sertler dayanamayıp davulun tokmaklarını eline alıp davulu patlatırcasına çalıp tiribünleri coşturdu.
Renkli sahnelerin yer aldığı maçta tiribünlerdeki taraftarların yüzünü güldüren Vitra Spora Bozüyük Haber Ajansı olarak teşekkür ederiz.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı