Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Başköy Baştacı Kadınları derneğinin misafiri oldular

Bozüyük halk eğitim merkezi Anafor tiyatro topluluğu yedinci oyununu Başköy’de faaliyet gösteren Başköy Baştacı Kadınları derneğinin daveti üzerine gerçekleştirdi.

HABER » BOZÜYÜKSANAT » Başköy Baştacı Kadınları derneğinin misafiri oldular » Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2019 15:28
Başköy Baştacı Kadınları derneğinin misafiri oldular

halk merkezi yedinci oyununu Başköy’de faaliyet gösteren Başköy Baştacı Kadınları derneğinin daveti üzerine gerçekleştirdi.

Başköy ve Küplü köylüleri tarafınan yoğun izlenen oyun, seyirci tarafından büyük alkış aldı. Oyun öncesinde hem Baştacı kadınları derneği, hemde Hem de Küplü köy halkı tarafından genel Sanat yönetmeni Mert Testere ve ekibi cömert şekilde ağırlandı .

Oyun sonunda köylülerin talebini kırmayan Mert Testere onlarla birlikte salça yaptı. Oyun sonunda Baştacı Kadınları başkanı tarafından Mert Testereye ve ekibine ödül verildi. Oyunun sonunda konuşan Mert Testere ” Pelerinsiz kahraman olmak için öğretmen olmayı seçmiş bir delil ve onun kuyruğuna takılmış biri birinden gönlü yüce çocukları ile tiyatrosu çocuk ve yetişkin kalmasın diye çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan sizlere ve Başköy Baştacı Kadınları derneğine teşekkür ederim.” dedi.

Oyun sonunda konuşan Baştacı Kadınlar dernek başkanı ” Kadınlar olarak böyle bir etkinliği köyümüzde düzenlemek büyük bir mutluluk oldu. inşallah yeni oyunlarda Mert hoca ve ekibine dernek olarak köyümüzde ağırlamak istiyoruz” dedi. Tiyatro anafor oyununu pazar günü metristepe kültür Merkezi’nde yaparak Turnesini tamamlayacak.

BU GENÇLER TİYATROYU KÖYLÜLERİN AYAKLARINA GÖTÜRÜYOR

Dodurga belediyesi ve halkı onları çok sevdi

Etiketler: , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ