BAŞKAN BAKICI’DAN PAZARYERLİLER DERNEĞİ’NE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

BAŞKAN BAKICI’DAN PAZARYERLİLER DERNEĞİ’NE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

HABER » BOZÜYÜK » BAŞKAN BAKICI’DAN PAZARYERLİLER DERNEĞİ’NE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ » Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019 2:30
BAŞKAN BAKICI’DAN PAZARYERLİLER DERNEĞİ’NE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Pazaryerliler Derneği’ni ziyaret ederek yeni Dernek Başkanı Mecit Kuruoğlu’na ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Başkanı Fatih Bakıcı beraberindeki Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu AK Parti İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy ile birlikte Pazaryerliler Derneği’nin misafiri oldu. Başkan Bakıcı, 5 yıldır dernek başkanlığı görevini yürüten Ali Şahinoğlu’ndan görevi devralan yeni Dernek Başkanı Mecit Kuruoğlu’na görevinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Başkan Bakıcı, samimi bir ortamda yapılan ziyarette Dernek Başkanı Kuruoğlu ile tavla oynadı. Dernek üyeleri ile tek tek görüşerek sohbet eden ve çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Bakıcı “Pazaryerililer Derneği üyelerimizin çaylarını içmeye, sıcak sohbetleriyle ısınmaya geldik. Muhabbetimiz daim olsun.

Dernek Başkanımız Mecit Kuruoğlu Bey’e ve dernek üyelerimize misafirperverliği için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Pazaryerliler Dernek Başkanı Mecit Kuruoğlu da “derneğimizi ziyarete gelen Sn Belediye Başkanımız Fatih Bakıcı’ya teşekkür ederiz. Birliğimiz beraberliğimiz daim olsun inşallah” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber