Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAŞKAN BAKICI’DAN PAZARYERLİLER DERNEĞİ’NE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Pazaryerliler Derneği’ni ziyaret ederek yeni Dernek Başkanı Mecit Kuruoğlu’na ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

HABER » BOZÜYÜK » BAŞKAN BAKICI’DAN PAZARYERLİLER DERNEĞİ’NE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ » Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019 2:30
BAŞKAN BAKICI’DAN PAZARYERLİLER DERNEĞİ’NE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Başkanı beraberindeki Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu ve İlçe Başkanı ile birlikte Pazaryerliler ’nin misafiri oldu. Başkan Bakıcı, 5 yıldır dernek başkanlığı görevini yürüten Ali Şahinoğlu’ndan görevi devralan yeni Dernek Başkanı Mecit Kuruoğlu’na görevinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Başkan Bakıcı, samimi bir ortamda yapılan ziyarette Dernek Başkanı Kuruoğlu ile tavla da oynadı. Dernek üyeleri ile tek tek görüşerek sohbet eden ve çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Bakıcı “Pazaryerililer üyelerimizin çaylarını içmeye, sıcak sohbetleriyle ısınmaya geldik. Muhabbetimiz daim olsun.

Dernek Başkanımız Mecit Kuruoğlu Bey’e ve dernek üyelerimize misafirperverliği için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Pazaryerliler Dernek Başkanı Mecit Kuruoğlu da “derneğimizi ziyarete gelen Sn Başkanımız ’ya teşekkür ederiz. Birliğimiz beraberliğimiz daim olsun inşallah” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ