Bakkalcıoğlu “Can suyu projemizde bir adımı daha geride bıraktık” « Bozüyük Haber Ajansı Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Haber Ajansı

Bakkalcıoğlu “Can suyu projemizde bir adımı daha geride bıraktık”

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun en önemli sosyal destek projelerinden birisi olan Can Suyu Projesi’nde kullanılacak Can Kart için protokol imzalandı.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Bakkalcıoğlu “Can suyu projemizde bir adımı daha geride bıraktık” Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2020 15:20
Bakkalcıoğlu “Can suyu projemizde bir adımı daha geride bıraktık”
83 Paylaşımlar

protokolü, Belediye Başkanlık Makamında Ethem Demir ve Mehmet arasında imzalanırken törende her iki tarafta protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

Protokol imza töreninin ardından bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu ‘Vatandaşlarımıza verdiğimiz bir sözü daha yerine getiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. projemizde bir adımı daha geride bırakarak, Şube Müdürümüz Ethem Demir Bey ile vatandaşlarımıza verilecek Can Kartlarımızın protokolünü imzaladık” dedi.

İhtiyacını karşılayamayan ve hayatlarını zorlukla sürdürmekte olan, hayatlarını idame ettirmekte güçlük çeken , yoksul, , kimsesiz ve engellilere bütçe imkanı dahilinde yapılacak olan nakdi yardımları kapsayan “Can Suyu Projesi” vatandaşlarımızı bir nebze de olsa rahatlatmayı amaçlıyor.

83 Paylaşımlar
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ