Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bakkalcıoğlu “Can suyu projemizde bir adımı daha geride bıraktık”

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun en önemli sosyal destek projelerinden birisi olan Can Suyu Projesi’nde kullanılacak Can Kart için protokol imzalandı.

Bakkalcıoğlu “Can suyu projemizde bir adımı daha geride bıraktık”
28 Haziran 2020 - 15:20

Can Kart protokolü, Belediye Başkanlık Makamında Vakıfbank Şube Müdürü Ethem Demir ve Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu arasında imzalanırken törende her iki tarafta protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

Protokol imza töreninin ardından bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu ‘Vatandaşlarımıza verdiğimiz bir sözü daha yerine getiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Can Suyu projemizde bir adımı daha geride bırakarak, Vakıfbank Şube Müdürümüz Ethem Demir Bey ile vatandaşlarımıza verilecek Can Kartlarımızın protokolünü imzaladık” dedi.

İhtiyacını karşılayamayan ve hayatlarını zorlukla sürdürmekte olan, hayatlarını idame ettirmekte güçlük çeken dar gelirli, yoksul, muhtaç, kimsesiz ve engellilere bütçe imkanı dahilinde yapılacak olan nakdi yardımları kapsayan “Can Suyu Projesi” dar gelirli vatandaşlarımızı bir nebze de olsa rahatlatmayı amaçlıyor.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı