Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

AYŞEGÜL ÖZGÜN “HİZMET YARIŞINDA BENDE VARIM”

Türkiye’de ilçe bazında en büyük mahalle ünvanını taşıyan Bozüyük Yeni Mahalle’de muhtarlık adayları gün geçtikçe çoğalmaya başlarken , Bozüyük’te 15 yıl okul servis şöförlüğü yapan Ayşegül Özgün’de ,mahallesi olan Yeni mahallede muhtar adayı olduğunu bildirdi.

HABER » BOZÜYÜK » AYŞEGÜL ÖZGÜN “HİZMET YARIŞINDA BENDE VARIM” » Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018 21:19
AYŞEGÜL ÖZGÜN “HİZMET YARIŞINDA BENDE VARIM”

Türkiye’de ilçe bazında en büyük mahalle ünvanını taşıyan Yeni Mahalle’de muhtarlık adayları gün geçtikçe çoğalmaya başlarken , Bozüyük’te 15 yıl servis şöförlüğü yapan Ayşegül Özgün’de ,mahallesi olan Yeni mahallede muhtar adayı olduğunu bildirdi. Açıklamasında güçlü bir aza kadrosuyla geldiklerini bildiren Özgün ,“mahallemiz için hizmet yarışında bende varım” dedi.

“Azalarımızla birlikte güçlü şekilde ,eğer mahallemiz bizlere fırsat verir ise , en güzel projelerimiz ile Yeni Mahallemize hizmet edeceğiz. Azalarım Ümit Kök (Güneş Kulubü başkanı), Mustafa Aktaş (Sendikacı-işçi temsilçisi), Şerife Köse (Avukat – hakları başkanı) ,Fehmi Arslan ( Bankacı),Fatma Öner (Ecza Tekniksyeni) ,Seviye Kurtuluş ( Öğretmen),Sema Talaylı (ev hanımı) ve Mürvet Çekiç (ev hanımı) oluşmaktadır. “Daha özgün ,daha modern, daha aktif Yeni Mahalle için varmısınız” sloganımızla hedeflerimizi oluştururken , daha temiz ,daha aydınlık ,daha yeşil bir Yeni Mahalle için azalarımızla birlikte projeler ürettik.15 yıldır işim nedeni ile servis şöförlüğü yaparken Bozüyük’ün mahalle ve sokaklarındaki sıkıntıları çok iyi biliyorum ve sizlere hizmet etmek için Yeni Mahallede muhtar adayıyım” dedi.
Ayşegül Özgün evli ve 4 çocuk annesidir.

 

 

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ