Aynı masada 2. Şehit « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Aynı masada 2. Şehit

Dün şehit olan Piyade Uzman Çavuş Abdülhamit Bilgen ile geçen yıl Irak’ın kuzeyindeki operasyonlarda şehit olan Bozüyüklü Piyade Uzman Çavuş Ünal Demir yakın arkadaşlarmıştı.

HABER » BOZÜYÜK » Aynı masada 2. Şehit » Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019 0:49
Aynı masada 2. Şehit

’ne ait üsse PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen havan saldırısında şehit olan Diyarbakır Erganili olan ailesi ’te yaşayan Piyade Uzman Çavuş Abdülhamit Bilgen (30) ile 31 Mayıs 2018 günü Irak’ın kuzeyinde yürütülen operasyon sırasında, PKK terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada şehit olan Bozüyüklü Piyade Uzman Çavuş Ünal Demir’in (24) yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı.

Şehit olan arkadaşların Bozüyük’te 20 ay önce bir kafeteryada çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğrafta iki şehidin beyaz tişört giydiği ve masada bulunan başka bir arkadaşlarının onlara eşlik ettiği görülüyor. Diğer bir fotoğrafta ise; Ünal Demir’in Abdülhamit Bilgen ile öz çekim yaparken yer alıyor.

Piyade Uzman Çavuş Ünal Demir, Bozüyük’ün Kovalıca Köyü’nde 1 Haziran 2018 günü 10 bine yakın kişinin katıldığı töreninin ardından toprağa verilmişti. Abdülhamit Bilgen cenazesinin ise yarın Bozüyük Şehitliğine defnedileceği öğrenildi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber