Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Artı Reklam Medya ve Organizasyon dualar eşliğinde hizmete girdi

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ile birlikte Bozüyük’te faaliyet gösterecek Artı Reklam, Medya ve Organizasyon firmasının açılışına katıldı.

HABER » BOZÜYÜK » Artı Reklam Medya ve Organizasyon dualar eşliğinde hizmete girdi » Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019 17:46
Artı Reklam Medya ve Organizasyon dualar eşliğinde hizmete girdi

SGK hizmet binası yanında bulunan Artı Reklam Medya ve Organizasyon firmasının açılışına iş ve dünyasından çok sayıda isim katılırken, açılış kurdelesinin kesilmesi öncesinde konuşan Bozüyük Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, ” Semih Tekeli kardeşimiz, peyzaj alanında derece önemli bir isim olarak büyük şehirlerde büyük işlere imza atmış ve atmaya da devam etmektedir. Fakat kendi memleketinde de bir iz bırakmak istiyor, bu doğrultuda kurmuş olduğu firmanın, reklamlar ve çeşitli içerikler üreterek çok başarılı olacağına inanıyor, kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun ardından konuşan Yaşar Tüzün; ” Her fırsatta Bozüyüklü hemşerilerim ile buluşmak bizim için büyük mutluluk, bugün de Semih Tekeli’nin firmasının açılışı için burada bulunuyoruz, Bozüyük’ün tanınırlığı ve her alanda gelişmesine katkı verecek firmamızın açılışının hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından okunan dua ile faaliyete açılan firmada incelemelerde bulunan ve Başkanı, açılışa katılan vatandaşlar ile görüşerek sohbet etti.

25 YIL ÖNCE, 25 YIL SONRA

Açılış programının sonunda ise bundan tam 25 yıl önce firma sahibi Semih Tekeli’nin babası Hikmet Tekeli’nin işletmesinin açılışına katılan Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na o gün çekilen bir fotoğraf hediye edildi. Başkan 25 yıl önce babasının, bugün ise oğlunun firmasının açılışında bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Programa Milletvekili ve Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun yanı sıra,Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, İlçe Başkanı İhsan Esel, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Elmas, Başkan yardımcıları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ