Ali Şahinoğlu'ndan sert çıkış | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Ali Şahinoğlu’ndan sert çıkış

Havai fişek fabrikasındaki patlama sonrası ölenlerin ve yaralıların daha kanı kurumadan MÜSİAD tarafından, fabrika sahibine moral yemeği veren işadamlarına, Bozüyük belediye başkan yardımcısı Ali Şahinoğlu sosyal medya üzerinden sert çıktı.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Ali Şahinoğlu’ndan sert çıkış Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2020 21:38
Ali Şahinoğlu’ndan sert çıkış

Sakarya’nın hendek ilçesinde bulunan havai fişek fabrikasında 4 kişinin hayatını kaybettiği ve 108 kişinin yaralandığı patlama sonrası MÜSİAD Genel Başkanı ve şube başkanları tarafından fabrikanın sahibi MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun’a ‘moral yemeği’ düzenlemişti. Bozüyük belediye başkan yardımcısı Ali Şahinoğlu sosyal medya üzerinden bu durum üzerine şu açıklamayı yaptı.

Adapazarı’nda havai fişek patlamasında, daha cenazeler toprağa verilmeden ve hatta enkaz altında kalan cenazelere ulaşamadan fabrika sahiplerine sahip çıktıklarını göstermek için moral ! yemeği veren işadamları grubu ;
Bu gün 3 can daha gitti, sizler yalakalık, çıkar ve menfaatleriniz için yandaşlık ve şaklabanlık yapacağınıza, gerçekten Müslümansanız İŞÇİ SAĞLIĞI ve İŞ GÜVENLİĞİ konusunda toplantılar yapıp, işin uzmanlarına danışıp, birazda güvenlik için para harcayın.
Bu insanların vebali boynunuzdadır, yediğiniz o yemek ve mazlumların sırtından kazandığınız her para “HARAM OLSUN!
blank

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: