Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

4 EYLÜL KURTULUŞ KUPASI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

Bozüyük Belediye Başkanlığı tarafından Bozüyük’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü nedeni ile düzenlenen 4 Eylül Kurtuluş Kupası renkli görüntülere sahne oldu.

HABER » BOZÜYÜK » 4 EYLÜL KURTULUŞ KUPASI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU » Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019 3:55
4 EYLÜL KURTULUŞ KUPASI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

Belediyesi, ve Avcılık, Atıcılık ve Okçuluk İhtisas tarafından ortaklaşa düzenlenen etkinlikte kupalar müsabakaların ardından sahiplerini buldu.

Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Bozüyük Başkanı Nurettin Oydu, CHP İlçe Başkanı İhsan Esel, Başkan Yardımcıları ile Meclis Üyelerinin katıldığı ve çeşitli illerden katılan avcıların yoğun ilgi gösterdiği turnuva Trap atışları ve Hedef atışları olarak iki farklı branşta yapıldı.

Bir şenlik havasında geçen turnuvada ve Avcılar tarafından katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Eczacıbaşı arkası Nanedere mevkiinde gerçekleştirilen turnuvanın ardından dereceye giren atıcılara kupaları Başkanı tarafından takdim edildi.

Yarışmacıları tebrik eden Başkan ileri ki yıllarda çeşitli turnuva ve yarışmalar ile yeniden birlikte olacaklarını belirterek katılım gösteren herkese teşekkür etti.

Yarışmalar sonucunda avcıbaşı ve trap 1.si Ege Ozan Yamacı olurken, Trap 2.’si Erdinç Baştürk, Trap 3.’sü Ufuk Gülde, hedef vurmada 1. Oğuzhan Şahin, 2. Turgay Kargın 3. Erdinç Baştürk oldu.

Etiketler: ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ