12. Düzenlenecek geleneksel Metristepe Zafer ve Şehitleri Anma Yürüyüşü" için bir araya geldiler | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

12. Düzenlenecek geleneksel “Metristepe Zafer ve Şehitleri Anma Yürüyüşü” için bir araya geldiler

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, İnönü savaşlarının 99. yılı anısına gerçekleştirilecek olan Geleneksel Metristepe Zafer ve Şehitleri Anma Yürüyüşü programı ile ilgili olarak AKUT ve Kent Konseyi ile bir araya geldi.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » 12. Düzenlenecek geleneksel “Metristepe Zafer ve Şehitleri Anma Yürüyüşü” için bir araya geldiler Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020 16:24
12. Düzenlenecek geleneksel “Metristepe Zafer ve Şehitleri Anma Yürüyüşü” için bir araya geldiler

Başkanlık makamında yapılan görüşmeye Başkan Bakkalcıoğlu’nun yanı sıra AKUT Bozüyük Ekibi Lideri Muharrem Öz, Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, Belediye Başkan Yardımcıları ve belediye personeli katıldı. Görüşmede her yıl yoğun bir katılımla gerçekleştirilen ve bu yıl da 12.’si düzenlenecek olan etkinlik ile ilgili olarak yapılması gerekenler görüşüldü.

blank

Bozüyük Belediye Başkanlığı, Karadenizliler Derneği, Pazaryerililer Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Kent Konseyi ve AKUT işbirliği ile 5 Ocak Pazar günü yapılacak Geleneksel Metristepe Zafer ve Şehitleri Anma Yürüyüşü’ne tüm Bozüyüklüler davet edilirken etkinliğin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ