Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Zafer İlkokulunda şiir ve 23 Nisan Çocuk bayramı

Zafer İlkokulu 2-C Sınıfını öğrenci ve öğretmeninin üyesi olduğu Türkiye ve Azerbaycan’dan öğretmenlerle yürüttükleri “Gökyüzünü Şiirle Boyuyoruz” e-Twinning projesi Nisan etkinliği olarak, şiir konusunda farkındalık oluşturmak için, dünyanın tek çocuk bayramı olan 23 Nisanda dünyanın en güzel şiiri olan çocuklarla gökyüzünü şiirle boyamak istiyorlar.

Zafer İlkokulunda şiir ve 23 Nisan Çocuk bayramı
21 Nisan 2021 - 16:26

Zafer İlkokulu müdürü Hüseyin Bayraktar yaptığı açıklamada “okulumuzun 2-C Sınıfını öğrenci ve öğretmeninin üyesi olduğu Türkiye ve Azerbaycan’dan öğretmenlerle yürüttükleri proje olan “Gökyüzünü Şiirle Boyuyoruz” e-Twinning projesinde şiir konusunda farkındalık oluşturmak için, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çoçuk bayramı’nda çocuklarımız en güzel şiirleri ile gökyüzünü boyayacaklar.

20-25 Nisan tarihleri arasında öğrenciler ile birlikte, yüzümüzde hijyenik maskemiz bulunması şartıyla en sevdiğimiz şiirleri balonlara yazarak, gökyüzüne bırakacağız. Etkinlikte çekilen fotoğrafları padlet sayfasına ekleyeceğiz. ( https://padlet.com/gokyuzunusiir/siirleriniz) Etkinliğimize okulumuz ve ilçemizdeki tüm öğrenci ve velilerimizin katılması bizi mutlu edecektir” dedi.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı