Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Zafer İlkokulunda şiir ve 23 Nisan Çocuk bayramı

Zafer İlkokulu 2-C Sınıfını öğrenci ve öğretmeninin üyesi olduğu Türkiye ve Azerbaycan’dan öğretmenlerle yürüttükleri “Gökyüzünü Şiirle Boyuyoruz” e-Twinning projesi Nisan etkinliği olarak, şiir konusunda farkındalık oluşturmak için, dünyanın tek çocuk bayramı olan 23 Nisanda dünyanın en güzel şiiri olan çocuklarla gökyüzünü şiirle boyamak istiyorlar.

HABER » BOZÜYÜK » Zafer İlkokulunda şiir ve 23 Nisan Çocuk bayramı » Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021 16:26
Zafer İlkokulunda şiir ve 23 Nisan Çocuk bayramı

Zafer İlkokulu müdürü Hüseyin Bayraktar yaptığı açıklamada “okulumuzun 2-C Sınıfını ve öğretmeninin üyesi olduğu ve Azerbaycan’dan öğretmenlerle yürüttükleri olan “Gökyüzünü Şiirle Boyuyoruz” e-Twinning projesinde şiir konusunda farkındalık oluşturmak için, Ulusal Egemenlik ve Çoçuk bayramı’nda çocuklarımız en güzel şiirleri ile gökyüzünü boyayacaklar.

20-25 Nisan tarihleri arasında öğrenciler ile birlikte, yüzümüzde hijyenik maskemiz bulunması şartıyla en sevdiğimiz şiirleri balonlara yazarak, gökyüzüne bırakacağız. Etkinlikte çekilen fotoğrafları padlet sayfasına ekleyeceğiz. ( https://padlet.com/gokyuzunusiir/siirleriniz) Etkinliğimize okulumuz ve ilçemizdeki tüm ve velilerimizin katılması bizi mutlu edecektir” dedi.

Etiketler: , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ