Tablet Whatsapp indir | Nasıl yüklenir?

featured

WhatsApp’ı farklı platformlarda kullanmak mümkün. Tablet de bunlardan en çok merak edileni. İşte bu basit yöntemlerle WhatsApp’ı tablette de kullanabileceksiniz!
WHATSAPP WEB SİTESİNDEN İNDİRMEK
1. www.whatsapp.com/download adresini ziyaret edin.
2. WhatsApp’a bir tablet kullanarak erişmeye çalıştığınız için WhatsApp mobil sitesine yönlendirileceksiniz. Sağ üst köşedeki 3 noktalı Chrome simgesine tıklayın. Daha sonra açılan menüden “Masaüstü sitesi iste” seçeneğine tıklayın.
3. Sitenin masaüstü sürümünde, iPhone, Android, Blackberry ve diğer telefon seçeneklerini göreceksiniz. Buradan, WhatsApp’ın indirme linkine ulaşmak için Android telefonunu seçeneğini tıklayın ve İleri’e basarak devam edin. “Bu dosya türü bilgisayarınıza zarar verebilir, yine de whatsapp.apk dosyasını saklamak ister misiniz” uyarısı görebilirsiniz.
4. Ardından WhatsApp tabletinize yüklenmiş olacaktır. Fakat, Whatsapp.apk indirmeyi tıkladığınızda, ayarlarınızı değiştirmenizi isteyen başka bir uyarıyla karşılaşabilirsiniz. Açılan pencereden ayarlara tıklayın.
5. Ayarlar sekmesi açıldıktan sonra “Bilinmeyen kaynaklar” başlığını bulun ve izin verin.
WHATSAPP WEB KULLANARAK GİRİŞ YAPMAK
1. WhatsApp Web, Internet Explorer’da çalışmıyor, o yüzden Google Chrome veya Firefox yüklemenizde yarar var.
2. Eğer yoksa telefonunuza WhatApp’ı indirin. Tabletten kullanabilmek için bir telefonda kurulu WhatsApp’ınız olması gerekmekte.
3. Tabletinize indirdiğiniz tarayıcıya dönün ve ” https://web.whatsapp.com/” yazın.
4. Enter’a bastıktan sonra sistem sizi mobil sürüme yönlendirecek. Chrome tarayıcınızın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun ve “Masaüstü site iste” seçeneğine dokunun.
5. Masaüstü sürüme giriş yaptıktan sonra karşınıza bir QR kod çıkacak. Telefonunuzdan kodu tarayın. Ardından konuşma paneli açılacak. Bir mesaj gönderip çalışıp çalışmadığından emin olabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!