Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Sizler bizlere yaşatacağınız sıkıntı ve sorunlar içindemi bedeller ödetiyorsunuz?

Sayın Türk Telekom Yöneticileri, Genel Müdürünüzden, şubelerdeki tüm yöneticileriniz. Sizlere soruyorum !

HABER » BOZÜYÜK » Sizler bizlere yaşatacağınız sıkıntı ve sorunlar içindemi bedeller ödetiyorsunuz? » Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018 23:35
Sizler bizlere yaşatacağınız sıkıntı ve sorunlar içindemi bedeller ödetiyorsunuz?

Sayın Türk Telekom ve diğer internet hizmeti sağlayıcı firma ve yetkilileri; ilçemiz Başta olmak üzere çevre il ve ilçelerimiz ayrıca ülkemiz genelindeki illerimize bağlı yerleşim merkezlerimizden internet kullanımında sorun ve sıkıntılar yaşadıklarına dair bilgiler belgeler bizlere ulaşmakta ,bu bilgiler her geçen gün artmakla birlikte biz tüketicilere yaşattığınız sorun ve problemlerden dolayı iptal etmek yada caymak için gittiklerinde yapılan sözleşmelerden dolayı iptal yada cayma hakkını kullanamadıklarını ,ayrıcada hiç bir şekilde kullanamadıkları internetlerinin bedelleri kendilerine faturalandırıldığı ve faturaların ödetildiği konusundadır.
Oysaki 6502 sayılı Hakları Kanununda haklar ve hakların kullanımı belirlenmesine rağmen , hukuki yasalar dışında verilen Yargıtay veya diğer Mahkeme kararlarına neden uyulmamaktadır. Daha ötesi hazırladığınız ve bizlerin kullanımına sunduğunuz paketler biz Tüketicilere bir göz boyama vasıtasımı! Eğer öyle ise biz tüketicilerin sizlere şu cümleyi kurma hakkı olduğunu düşünmeden edemiyorum.
KULDAN UTANMIYORSAN ALLAHTAN’DAMI KORKMUYORSUN ?
Sayın Türk Telekom Yöneticileri, Genel Müdürünüzden, şubelerdeki tüm yöneticileriniz. Sizlere soruyorum ! (Yada aynı kurumdan hizmet alıp biz tüketicilere pazarlayan firma yetkilileri sizlerde dahilsiniz.) Bu soruma tarifeler hazırlayıp biz tüketicilere paketleri pazarlıyorsunuz, satış bayileriniz ve satış elemanlarınız aracılığı ile güzelce süsleyip biz tüketicilere pazarladığınız paketlerde bizlere yaşatacağınız sorun sıkıntı ve problemleride bizlere pazarlıyormusunuz?
Sizler bizlere yaşatacağınız sıkıntı ve sorunlar içindemi bedeller ödetiyorsunuz? Önce bir vatandaş daha sonra Hakları Derneği şube Başkanı sıfatım ile sizlere soruyor sizlerden yanıt bekliyorum.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ