Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEĞİ POLİS HAFTASI NEDENİYLE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Bozüyük Şehit ve Gazi aileleri derneği tarafından Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Bozüyük Emniyet Müdürlüğüne kutlama ziyaretinde  bulundu.

HABER » BOZÜYÜK » ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEĞİ POLİS HAFTASI NEDENİYLE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ » Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019 17:37
ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEĞİ POLİS HAFTASI NEDENİYLE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

ve Gazi aileleri başkanı İsmail Topal ve ve gazi aileleri ,evlerinde yaptıkları pasta ve kurabiyelerle birlikte Emniyet Müdürlüğünü ettiler. Yapılan ziyaretten memnuniyetini belirten Emniyet Müdürü Hakkı Güner burada yaptığı konuşmada “Ben de gazi torunuyum, benim iki büyük dedem de gazidir. Herhangi bir sorununuz olduğunda bütün kapılarımız sizler için daima açıktır. ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerlidir. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir “ dedi. ” dedi.

Dernek başkanı İsmail Topal , ve Gazi Aileleri derneğinin hazırlamış olduğu projeleri , Emniyet müdürü Hakkı Güner ile paylaştı. Burada  dernek başkanının kızı Emine Eyşan Topal okuduğu polis şiiri ile  sona erdi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ