Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

ŞEHİR MAGANDALARI KLİMALI DURAKLARA DA SALDIRDI

Bozüyük Belediyesi tarafından ilçe genelinde hizmete sunulan klimalı duraklardan bazılarına kendini bilmez magandalarca zarar verildiği tespit edildi.

HABER » BOZÜYÜK » ŞEHİR MAGANDALARI KLİMALI DURAKLARA DA SALDIRDI » Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018 20:32
ŞEHİR MAGANDALARI KLİMALI DURAKLARA DA SALDIRDI

’te vatandaşların toplu taşıma araçlarını beklerken aşırı sıcaklarda ve soğuk kış günlerinde hava şartlarından etkilenmelerini en aza indirebilmek amacıyla ilçe genelinde yerleştirilen durakların bazılarına zarar veren şehir magandaları vatandaşları üzdü. yetkililerince Otogar karşısında ve kanal boyunda hizmet veren klimalı duraklara kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından yer döşemelerinin kırılarak zarar verildiği tespit edildi.

Yapılan saldırılar karşısında vatandaşlar tepkilerini dile getirerek “Bu duraklar sayesinde kışın üşümüyor yazın da sıcaktan bunalmıyoruz. Bu duraklar hepimizin malı. Durakları bu hale getirenler derece bilinçsiz insanlar. Bu mallar hepimizin cebinden çıkan parayla yapılıyor. Yapılan bu hizmetlere hep beraber sahip çıkalım” dediler. Klimalı duraklar sadece vatandaşların değil zaman zaman soğuktan korunmak isteyen kedilere de ev sahipliği yaparken ekiplerince bu tarz saldırılara karşı tüm vatandaşlarımızın duyarlı olması ve böyle bir olayla karşılaştıklarında polis ya da zabıta ekiplerine bilgilendirme yapmaları istendi.

Fatih Bakıcı, ilçe genelinde toplamda sayıları 21’e ulaşan “Klimalı Duraklar” projesi ile Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin düzenlediği “Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor”, anketi kapsamında Kent İçi Ulaşım Kategorisinde “Yılın Yerel Yöneticisi” ödülüne layık görülmüştü.

 

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ