Sefa Erim AK Parti’den Bozüyük belediye başkan aday adaylığını açıkladı

Ak Parti’de aday adaylığı süreci sürüyor. Sefa Erim, Bozüyük Belediye Başkan Adaylığı için Aday Adaylığı müracaat belgesini Ak Parti İlçe Başkanlığı’nda İlçe Başkanı Mecit Kuruoğlu’na teslim etti.

featured

“Ben Sefa Erim, Kuruluşundan bugüne gönül verdiğim ak Partimizin 2017 yılından beri iki dönem ilçe yönetim kurulu üyesi Akabinde üç yıl boyunca ilçe gençlik kolları Başkanlığı ve son olarak da il başkanımızın teveccühü ile il yönetim kurulu üyesi olarak hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşıyorum.”

“Bu güne kadar birlikte yol yürüdüğüm yönetim kurulu arkadaşlarıma, kıymetli hanımefendilere, değerli genç kardeşlerime teşekkürü bir borç biliyorum. Her birini tanımaktan ve birlikte çalışmaktan şeref duyuyorum.Bu kutlu davamıza ve doğup büyüdüğüm, okuduğum ekmeğini yediğim güzide memleketimiz Bozüyük’e belediye başkanı olarak hizmet etmek Bozüyük’ü Türkiye yüzyılı ile buluşturmak için aday adaylık başvurumuzu gerçekleştirmek üzere burada toplanmış bulunuyoruz.”

“Bir harita mühendisi olarak ilçemizin ihtiyacı olan sosyo-kültürel yönlerinden alt ve üst yapısına mimari dizaynlarından imar planlarına sosyal tesislerinden yeşil alanlarına kadar her kesime hitap edecek, hizmetleri hayata geçirebilecek teknik altyapıya ve birikime sahibim. Gençliğimizin verdiği enerjiyle tüm mahallelerimizde her sokağında çalınmadık kapı bırakmadan vatandaşlarımızın oyundan önce duasına talibiz.”

“Bozüyük’ümüzü tekrar Ak belediyecilikle buluşturmak için aday adaylık başvurusunda bulunan diğer aday arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum ve çıktıkları bu yolda kendilerine başarılar diliyorum. Bizleri bugün de yalnız bırakmayıp yanımızda olduğunuz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor hepinizi Allaha emanet ediyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” ifadelerine yer verdi.

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!