Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Ramazan Bayramı ikramiyeleri ödemeleri başlıyor

Salgın önlemleri kapsamında öne çekilen Ramazan Bayramı ikramiyeleri, yarın hesaplara yatmaya başlayacak. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “SSK’lılar 7-10 Nisan Tarihleri Arasında, Bağ-Kur’lular ve Emekli Sandığı Emeklileri de 11 Nisan’da bayram ikramiyesi alacak” denildi. Ödemeler banka ve PTT şubelerine yatırılacak.

HABER » YAŞAM » Ramazan Bayramı ikramiyeleri ödemeleri başlıyor » Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020 1:27
Ramazan Bayramı ikramiyeleri ödemeleri başlıyor

Hükümetin virüsü salgınından etkilenen aileler için başlattığı bin TL’lik sosyal yardımın ardından, öne çekilen Bayramı ikramiyeleri de yarın ödenmeye başlıyor.

Sosyal ödemelerinde PTT’de oluşan uzun kuyruklar, bakanlıkların yeni düzenleme getirmesine neden olmuş ve PTT şubeleri kapatılarak ödemeler evlere ulaştırılmıştı. Bayramı ikramiyelerinin ise banka ve PTT şubelerine yatırılacağı duyuruldu.

SSK’LILAR 7-10 NİSAN, BAĞKUR’LULARA 11 NİSAN’DA

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Bayramı ikramiyeleri ile ilgili bir bilgilendirme yaptı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, “SSK’lılar 7-10 Nisan Tarihleri Arasında, Bağ-Kur’lular ve Sandığı Emeklileri de 11 Nisan’da bayram ikramiyesi alacak” denildi.

Etiketler: , , , , , ,

ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN YAŞAM HABERLERİ