Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

PAZARYERİ İLÇESİ MİS GİBİ EDEBİYAT KOKTU

Bilecik ve ilçelerinden yazarlar, şairler, gazeteciler, radyo ve televizyoncular ilk defa Pazaryeri ilçesinde bir araya geldi.

HABER » BÖLGEEĞİTİM » PAZARYERİ İLÇESİ MİS GİBİ EDEBİYAT KOKTU » Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019 18:11
PAZARYERİ İLÇESİ MİS GİBİ EDEBİYAT KOKTU

Halk Merkezi’nin yoğun çalışmaları neticesinde ve ilçelerinde yazar, şairler ile yazılı ve görsel medyada emek harcamış bir çok isim tespit edildi. Halk Müdürü Sedat Büyük, çeşitli illerde yaşayan bu isimlere tek tek ulaşarak ilçede yapılacak olan etkinliğe davet etti.


67 isim arasında mazeret belirterek gelemeyenler dışında 47 usta kalem bir araya geldi. tarihinde bir ilkin gerçekleştirildiği etkinlikte kurulan stantlarda usta kalemler kitaplarını sergiledi okumak isteyenlere imzalayarak kitaplarını hediye ettiler.


Kültür Merkezi salonundaki etkinliğe, Zekiye Tekin, İlçe Milli Müdürü Mehmet Köroğlu, Bozüyük Başkanı Osman Tekelioğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, yazar, şair, radyo ve televizyoncular temsilcileri, basın ile vatandaşlar katıldı.


Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından HEM Müdürü Sedat Büyük, tarihinde bir ilk olan bu etkinliği yapmaktan onur ve gurur duyduğunu ifade ederek katılanlara hoş geldiniz dedi.


Zekiye Tekin, kendisini ilçenin ilk bayan başkanı olarak kutlayan tüm yazar ve konuşmacılara ve her zaman ilkleri gerçekleştiren HEM Müdürü Büyük’e teşekkür ederek kendilerini ilçede ağırlamaktan çok mutlu olduğunu ifade etti.
Daha sonra HEM tarafından hazırlanan teşekkür belgeleri yazarlara takdim edildi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ