Onların yalanları varsa, bizim de arkamızda doğruluğumuzun şahidi dev eserlerimiz var

featured

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, kendi aleyhinde karalama kampanyası yapmak için ilçede gece yarısı dağıtıldığı tahmin edilen broşürlere ilişkin muhalefete yüklenirken, çok sert açıklamalarda bulundu.

Yalanlardan medet umar hale gelen bir muhalef ile karşı karşıyayız. Gerçek yüzlerini ortaya koyan yalan broşürleri ile Bozüyük siyasetini hiç çekinmeden kirlettiler.
Ama unutmasınlar!! Onların yalanları varsa, bizim de arkamızda dağ gibi Bozüyüğümüz var. Sırtımızı dayadığımız insanımız var.
Şükürler olsun ki; Onların yalanları varsa, bizim de arkamızda doğruluğumuzun şahidi dev eserlerimiz var. Şükürler olsun ki;
Onların yalanları varsa, bizim de arkamızda hukuk var, adalet var.

Gördük ki; dertleri hizmet etmek değil, Gördük ki; dertleri Bozüyük için proje üretmek değil, halkın dertleri ile dertlenmek değil. Dert kandırmak, dert yalanlardan menfaat sağlamak.

Değerli Kardeşlerim; Bir insane hiç bir durumda yalan söyleme özgürlüğüne sahip değildir. Her şeye özür dileme hakkınız olabilir ama yalana asla.

Şahsıma, aileme, belediye de gece gündüz halkımız için ter döken ekibi derinden inciten bu yalanlar aslında halka söylenmiştir. Bu yalan tertemiz kalbi ile geleceğine yön verecek insanımızı kandırmak için söylenmiştir.

Halkımız 31 Mart’ta yalana tokadını vururken, bu korkunç yalanlara tenezzül edenler ve bunu paylaşanlar adalet karşısında cevap verecek, halkın karşısına çıkmaya yüzleri kalmayacaktır.

Bizler; Bozüyük istediği sürece hız kesmeden çalışmaya, üretmeye alınteri dökmeye devam edeceğiz. Ben insanıma güvenmekten bir an için bile tereddüt etmedim. Hiç bir zamanda tereddüt etmeyeceğim.

Saygı ve hürmetlerim ile…

Bozüyük Belediye Başkanı
AK Parti Bozüyük Belediye Başkan Adayı
Fatih BAKICI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!