Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

MENSUR KILIÇ BOZÜYÜK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

Mensur Kılıç bugün Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisinden belediye meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru dilekçesini MHP İlçe başkanı Hakan Şankaya’ya verdi.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » MENSUR KILIÇ BOZÜYÜK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU » Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019 1:12
MENSUR KILIÇ BOZÜYÜK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

Mensur Kılıç bugün Milliyetçi Hareket Partisinden meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru dilekçesini İlçe başkanı Hakan Şankaya’ya verdi. Mensur Kılıç yaptığı açıklamada “Belediyecilik’te edindiğim deneyimlerimle halkıma daha iyi, daha kaliteli ve üretken belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceğimden, yönetici arkadaşlarımın destekleriyle Milliyetçi Hareket Partisin’den Bozüyük Meclis üyesi aday adaylığına başvurmuş bulunmaktayım.

Sizlerin de desteği ile bu göreve geleceğime ve liderimin her zaman söylediği gibi ‘Önce devletim ve milletim, sonra partim ve ben’ diyerek; dil, din, ırk siyasi görüş ayırt etmeksizin halkım için 365 gün 24 saat çalışacağıma hepinizin huzurunda söz veriyorum ve desteklerinizi bekliyorum” ifadelerini kullandı.

1967 Cihangazi doğumlu olan Mensur Kılıç 1992 yılında Belediyesinde işçi olarak göreve başlamış ,2015 yılına kadar olan süreçte yönetici olarak çalışmıştır. Mensur Kılıç evli ve 3 çocuk babasıdır.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ