Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

KILIÇDAROĞLU’NA YAPILAN UTANÇ VERİCİ SALDIRIYI KINIYORUZ

Bozüyük Belediye başkanı M.Talat Bakkalcıoğlu ,Ankara’nın Çubuk ilçesinde Şehid cenazesinde yapılan CHP Genel başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı.

KILIÇDAROĞLU’NA YAPILAN UTANÇ VERİCİ SALDIRIYI KINIYORUZ
21 Nisan 2019 - 18:44

Kınama mesajında Bozüyük belediye başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu şunları söyledi;
“Ankara’nın Çubuk ilçesinde Şehidimizin cenazesinde ailenin ve milletimizin acısını paylaşmak üzere bulunan sayın Genel başkanımız Kemal KILIÇDAROĞLU’na yapılan utanç verici saldırıyı kınıyoruz.
Şu bilinmelidir ki ;

Milletin iradesine saygı duymayı bilmeyenler, ortak değerlerimiz olan , Vatan, Bayrak, Cumhuriyet, Atatürk ve Millet sevgisi hepimizin genlerinde, damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.
Bir seçim sonucunu, bir Milli İradeyi hazmedemeyenler , söylemleri ve eylemleri ile Yüce Türk Milletinin birlik ve beraberliğine dinamit koymakta olduklarını artık anlamalıdırlar.
Yüce Allah’ın sorması gereken soruları , hayasızca bizlere yöneltenler , güzel dinimizden de nasiplenmediklerini gösteriyorlar maalesef.

Ama biz inanıyoruz ki , asil milletimiz bu provakasyonlara kanmayacak , sandıkta olduğu gibi , her platformda da gerekli reaksiyonu gösterecektir.
Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.Selam ve saygılarımla.”

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı