KILIÇDAROĞLU’NA YAPILAN UTANÇ VERİCİ SALDIRIYI KINIYORUZ « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

KILIÇDAROĞLU’NA YAPILAN UTANÇ VERİCİ SALDIRIYI KINIYORUZ

HABER » BOZÜYÜK » KILIÇDAROĞLU’NA YAPILAN UTANÇ VERİCİ SALDIRIYI KINIYORUZ » Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019 18:44
KILIÇDAROĞLU’NA YAPILAN UTANÇ VERİCİ SALDIRIYI KINIYORUZ

Bozüyük Belediye başkanı M.Talat Bakkalcıoğlu ,Ankara’nın Çubuk ilçesinde Şehid cenazesinde yapılan CHP Genel başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı.

Kınama mesajında başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu şunları söyledi;
“Ankara’nın Çubuk ilçesinde Şehidimizin cenazesinde ailenin milletimizin acısını paylaşmak üzere bulunan sayın Genel başkanımız Kemal KILIÇDAROĞLU’na yapılan utanç verici saldırıyı kınıyoruz.
Şu bilinmelidir ki ;

Milletin iradesine saygı duymayı bilmeyenler, ortak değerlerimiz olan , Vatan, Bayrak, Cumhuriyet, Atatürk ve Millet sevgisi hepimizin genlerinde, damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.
Bir seçim sonucunu, bir Milli İradeyi hazmedemeyenler , söylemleri ve eylemleri ile Yüce Milletinin birlik ve beraberliğine dinamit koymakta olduklarını artık anlamalıdırlar.
Yüce Allah’ın sorması gereken soruları , hayasızca bizlere yöneltenler , güzel dinimizden de nasiplenmediklerini gösteriyorlar maalesef.

Ama biz inanıyoruz ki , asil milletimiz bu provakasyonlara kanmayacak , sandıkta olduğu gibi , her platformda gerekli reaksiyonu gösterecektir.
Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.Selam ve saygılarımla.”

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber