İyi ki varsın Eren | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

İyi ki varsın Eren

Seni şehit eden şerefsizin cenazesine giden milletvekili için sözde ‘demokrasi’ yürüyüşü yapanlara inat #iyi ki varsın Eren

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » İyi ki varsın Eren Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020 15:54
İyi ki varsın Eren

PKK’nın Karadeniz yapılanması güvenlik güçleri tarafından her taşın altında aranırken, 11 Ağustos 2017’de 15 yaşındaki Eren Bülbül hainlerin sığındığı evi tespit etti. Eren, hiç düşünmeden jandarmaya haber verdi. Jandarmayı teröristleri gördüğü eve korkusuzca götüren Eren, hainler ile çıkan çatışmada kurşunların hedefi olarak şehit oldu.

Bülbül’ü korumak için kendisini siper eden Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik de şehadete yürüdü. Eren’in şehadet haberi tüm Türkiye’yi derinden sarsarken, sosyal medyadaki paylaşımı ise üzüntüyü bir kat daha artırdı. Eren, bundan tam 3 yıl önce ‘Birisi de çıkıp demiyor ki, İYİ Kİ VARSIN EREN’ notunu paylaştı. Eren, o günden itibaren hep bu şekilde anıldı. Yürek yakan paylaşımın 3’üncü yılında Eren yine unutulmadı. Siyasiler, gazeteciler, sanatçılar, kurum ve kuruluşlar Twitter’da, ‘iyi ki varsın Eren’ hashtagi altında duygusal paylaşımlarda bulundu.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: