İhsan Esel “belediyeyi halk ile yönetmek için adayım”

Cumhuriyet Halk Partisi Bozüyük İlçe Başkanı İhsan Esel İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Bozüyük Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

featured

Cumhuriyet Halk Partisi Bozüyük Belediye Başkanı Aday Adayı İhsan Esel yaptığı açıklamada; “Her kademesinde görev almaktan onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partimizden Bozüyük Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumu gerçekleştirdim.

Daha önce Bozüyük Belediyemizde Belediye Meclis Üyeliği görevini yerine getirdikten sonra 2015 yılından bu zamana kadar Cumhuriyet Halk Partisi Bozüyük İlçe Başkanı olarak partimizin bayrağını Bozüyük’te en tepede tutmanın mücadelesini verdim. Tabi ki bu mücadele sürecinde elde ettiğimiz başarıları partimize gönül vermiş yol arkadaşlarımız ve Bozüyük’ümüzün güzel insanları ile birlikte gerçekleştirdik.

Takdir edileceği üzere bu başarıların en büyüğü 20 yıl sonra kazandığımız Belediyemizdir. Ben de sosyal ve şeffaf belediyecilik anlayışının devam edebilmesi için doğru olanı anlatmak, eksik olanları tamamlamak, sorunlara etkili çözüm üretebilmek için bu göreve talibim.

Adaylık sürecinin Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezimiz tarafından tamamlanmasının ardından Bozüyük’ümüz için hazırladığımız projelerimizi halkımız ile paylaşmaya, onlar ile buluşmaya devam edeceğiz.

“Cumhuriyet’imizin 100. Yılında, Partimizin 100. Yaşında Kazanan Bozüyük Olacak” sloganı ile çıktığımız bu yolda başta partililerimiz, yol arkadaşlarımız ve Bozüyük’te yaşayan hemşehrilerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi” dedi.

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!