Hüsnü Ersoy Bozüyük Belediye başkanlığı için aday adaylığını yaptı

Ak Parti’de aday adaylığı sürecinin son gününde daha önce aday adayı olacağı konuşulan ve beklenen Ak Parti eski İlçe Başkanı ve geçen seçimde Bilecik Milletvekili adayı olan Hüsnü Ersoy’un Bozüyük Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracaatı gerçekleşti.

featured

Hüsnü Ersoy yaptığı açıklamada ”Öncelikle şunu ifade etmek isterim ki Cumhurbaşkanımızın, Genel Başkanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, bu kutlu davada, bu müstesna çatı altında yıllarca siyaset yapma, naçizane Bozüyük’e bu güzel şehre hizmet etmeyi Cenab-ı Hak bizlere nasip etti, bunun için hamdediyorum” diyerek başladığı konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi;

“Bugün yine Bozüyük’e hizmet etmek, Bozüyük’ü Türkiye yüzyılı şehirlerinden biri yapma iddiasıyla yola revan olduk. Emanet bildiğimiz Bozüyük’ü geleceğe taşımak, şanına yakışır bir cazibe merkezi haline getirmek yolunda zaman mefhumundan bağımsız çalışmaya buradan söz veriyoruz. Çocuklarımızdan gençlerimize, büyüklerimizden engellilerimize yaşamaktan huzur ve mutluluk duyulan bir Bozüyük hedefi en büyük motivasyonumuz olacak. Sosyal Belediyeciliğin hizmetleri ile müşahhas hale geldiği, stratejik ve uzun vadeli planlamalarla geleceğe sorun bırakmayan belediyecilik anlayışı, birikmiş sorunları olmayan ve istikameti doğru bir Bozüyük için gayretle ve fedakarlıkla çalışacağız. Bizden şikayet, bahane değil çözüm duyacaksınız. Bizleri sadece makamlarda değil sahalarda samimiyetle iş yaparken göreceksiniz. Bozüyüklülere hizmeti en mukaddes görev bilen kadrolar olacağız.”

“Bizden kimsenin eksikliklerinin üzerine basarak yükselmeye çalışan bir anlayış değil, geçmişin iyilerini miras bilerek geliştiren, yapıcı, hizmet odaklı, Bozüyük’ün menfaatlerini her şeyin üzerinde gören bir yaklaşım göreceksiniz” diye sözlerini sürdüren Hüsnü Ersoy

“Görev süremiz boyunca her hafta bir mahalle konağında güne ve çalışmaya başlayan, Bozüyüklülerle mahallelerinde istişare eden, yerinde sorun tespit eden, her derde ve mutluluğa ortak olmaya talip bir belediye başkanı olmak için çalışacağız”.

“Genç ve kadınlara pozitif ayrımcılığı sonuna kadar destekleyen, sadece hizmet değil ortaya somut ürünler de ortaya koyan ‘’Üreten Bozüyük Belediyesi” anlayışıyla çalışacağız.

Genç ve çocuklarımızın eğitimden spora, eğlenceden, sanata hayatlarına katkı sunacak ,Bozüyük’ün altyapı eksikliklerini ortadan kaldırmak ve onların hizmetine sunmak en büyük hedeflerimizden olacak.

Bozüyük’ün hafızası, değeri büyüklerimizi her alanda destekleyecek, onlara hürmetin somut çalışmalarla ortaya koyulacağı bir belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz.

Bozüyük’ün trafiğinin, şehir geçişlerinin tekrar ele alınacağı, ulaşım konforunun ve hızının artırılacağı makro planlarla nefes alacak bir Bozüyük için çalışacağız.

Bozüyük’ün yeşil varlığını artırıp, mevcut alanları daha nitelikli hale getirmek, hemşehrilerimizin hoş ve kaliteli vakit geçireceği alanları hayata geçireceğiz.

Bozüyük’ümüzün ihtiyacı ekonomik ve nitelikli konut ihtiyacı için alanlar ve projeleri, Devletimizin destekleriyle hayata geçirmek için gayret göstereceğiz.

Önümüzdeki süreçte siz kıymetli Bozüyüklülerle istişarelerimizle de ortaya çıkaracağımız ihtiyaçlarımızı çözümleriyle beraber konuşuyor olacağız.

Buradan siz kıymetli Bozüyüklülere şunu ifade etmek isterim;
Doğup büyüdüğümüz, gecesine, gündüzüne, soğuğuna, sıcağına, zorluğuna, kolaylığına, mutluluğuna, hüznüne, şahit ve ortak olduğumuz, kaderimizi bağladığımız bu güzel Bozüyük’e hizmet etmek için, Bozüyük’ün evladı, Bozüyük için bugüne kadar naçizane gayret göstermiş bir kardeşiniz olarak sesleniyorum:

Gelin ‘’Türkiye Yüzyılı Şehirleri’’ vizyonuna Bozüyük’ü hep birlikte taşıyalım.
Bozüyük’ü seven, Bozüyük’ün menfaatini her şeyin üzerinde aziz bilen bir yolculuğa çıkalım, Bozüyük için hazır, Bozüyük için kararlı olalım.

Aşk ile bağlı olduğumuz, bizimle cömertçe her şeyi paylaşan bu şehre hizmet etme yolunda yorulmadan koşalım.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Konuşmaların ardından Aday Adaylık Başvuru Müracaatı Belgesini teslim eden Hüsnü Ersoy Ak Parti Kadın Kolları Başkanına çiçek takdim etti. Hüsnü Ersoy’un iş arkadaşları ise kendisine çiçek takdim ettiler.

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!